Wpis z mikrobloga

Grałem kiedyś w pierwszą część Gears of War na PC. Chciałbym teraz przetestować Gears 5 w game passie, ale nie wiem, czy nie powinienem zabrać się najpierw za 4 część, czy odpuścić to sobie, obejrzeć historię przed 5 na yt i od razu zabrać się za najnowszą część.
Szczerze mówiąc średnio chce mi się chce przechodzić tą 4 skoro gameplayowo praktycznie to samo pewnie będę miał w 5, tyle że bez 'open world'. A fabuła zgaduje, że raczej nie porywa na tyle żeby chciało mi się dłużej strzelać w ten sam sposób. jak to będzie w 5. A czasu na przechodzenie gierek nie mam dużo, szczególnie że lista gier do przejścia jest niemała.
Czy może się mylę? A fabuła 4 jest tak genialna, że nie warto tego oglądać na yt tylko trzeba poznać to samemu?
Oczywiście o poprzednich częściach nie wspominam bo 2 i 3 nie ma na PC więc tak czy inaczej będę musiał sobie obejrzeć wydarzenia z pierwszych części na yt.
#pcmasterrace #xbox #gamepass #gears5 #gearsofwar #gry
Pobierz Amenotejiikara - Grałem kiedyś w pierwszą część Gears of War na PC. Chciałbym teraz p...
źródło: comment_15874756507SgrT7JGkKsRymovfow2zc.jpg

Jak będzie lepiej, szanując przy tym mój skromny czas?

  • 1-3 na yt, 4 i 5 zagrać 43.3% (13)
  • 1-4 na yt, zagrać od razu w 5 56.7% (17)

Oddanych głosów: 30

  • 5
@Amenotejiikara Nie potrzeba grać w 4 żeby "zrozumieć" 5. Poza tym fabuła taka nijaka jest, kończy się w dupny sposób, bez żadnego wow. Szybko się ogrywa robiąc np. cardio na rowerku ( ͡º ͜ʖ͡º)