Wpis z mikrobloga

@adamwbr: Spoko. Ładnie zrobione. Ja akurat zawsze na etapie pomiaru obczajam temat wentylacji, żeby nie było takiej sytuacji jak tutaj (czyli zmiany kratki, przycięcie, albo głębsze/ wiszące), no i narożnych takich jak Ty w ogóle nie robię tylko zawsze LE Mans z Peki, i pozostałe dolne szuflady/carga. Nawet jak ktoś pierwotnie myslał o półkach to go zawsze skutecznie przekonuje, że cały dół ma być wysuwany.
@marcel_pijak co do wentylacji to jest rozwiązanie jakie wymyśli klient ( nie dało rady przekonać na coś sensowniejszego). Jeśli chodzi o narożne to jakoś przyzwyczaiłem się do półek ( ͡º ͜ʖ͡º)
@adamwbr: Ja to zwyczajnie wyperswadowuje klientom, że takie szafki są niewygodne w użyciu (czy to narożna czy zwykła), bo trzeba się schylać i nurkować. Klienci często nie wiedzą co można wrzucić, żeby było fajnie i wygodnie, a jak ktoś daje kilkanaście/kilkadziesiąt kpln na kuchnię, to poczuwam się w obowiązku zaproponować jak najlepsze rozwiązania, skoro siedzę w branży. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@marcel_pijak: ale żeby coś praktycznego mi weszło to musiałbym powiększyć ta szafkę a mogłem to zrobić kosztem jedynych szuflad ewentualnie rezygnując ze zmywarki, kuchnia mała to i kompromisy musiały być ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@marcel_pijak: @adamwbr: sorry panowie za taki off top, ale jak mam okazję to pytam, głupie to będzie pytanie :) będę zamawiał szafę do sypialni. I czy macie jakieś fajne rozwiązania taki must have lub coś co zawsze proponujecie
Aby tam w środku zrobić co fajnie się sprawdza? Oprócz wieszaka na spodnie bo to już na bank chce. Ewentualnie jakbyście mieli zdjęcia swoich realizacji i chcieli się podzielić to będę wdzięczny.
@adamwbr: Ładnie to wygląda.

A z funkcjonalnych rzeczy to gdybym robił dla siebie, to dodałbym jeszcze (może komuś się przyda do rozważenia):
- "komin" czyli szafa od góry do dołu, bardzo praktyczne
- drążek z haczykami na przybory typu chochla itp
- prawdziwy wyciąg do wentylacji, a nie okap z filtrem