Wpis z mikrobloga

Może i z małym benkiem 15 cm da sie mieć normalny seks, ale to jak trafi się kobieta, która będzie miała na tyle dobre serce, że nie będzie chciała zrobić przykrości biednemu mirkowi.
Wyobraźcie sobie potem, że siedzą sobie 3 laski rozmawiające o swoich partnerach i dwie się chwalą ogromnymi knagami jakie miały w tzipie, a ta trzecia siedzi smutna, zaniepokojona i w głowie myśli typu "co ja zrobiłam źle, kogo ja zabiłam, że przyszło mi sypiać z mirasem co ma 15cm, czemu nie moge mieć chada z 19cm knagą, czemu"
Z małym benkiem można ruchać, ale nigdy nie uszczęśliwicie kobiety
#przegryw #gownowpis #logikarozowychpaskow #chad #p0lka #beniz
  • 34
@Dzokatazullo: Widze ze jestes jeszcze na wstepnym etapie rozwoju swojej seksualnosci.
Jak troche sie w tym temacie rozwiniesz to sam stwierdzisz ze fajnie by bylo uzyc od czasu do czasu jakiejs zabawki z sexshopu.
@arek4444: na koncu nie poczatku. Na koncu.

Zadna nigdy nie wspominala o zadnych silikonach i innych plastikach. Bo to sa gwozdzie do trumny dla mezczyzny ktory nie ma odpowiednich parametrow aby zadowolic kobiety tym, co zostalo do tego stworzone naturalnie.
@Dzokatazullo: Nie no serio?
Nigdy nie byles w sexshopie, nigdy nie naszla cie mysl zeby pojsc i kupic jakies fajne zabawki urozmaicajace pozycie?
Jakies hitachi/wibrator do stymulowania lechtaczki partnerki podczas penetracji, jakies korki wibrujace, intensywne nakladki, pierscienie?

Czy serio z mlodych polakow sa tacy purysci?
@arek4444: "viagre" (sildenafil) tu już na divki brałem przed 30 więc to inna para kaloszy.

Naturalnie = porządny penis w waginę. O to chodzi. Lepiej nie robić niepotrzebnie fałszywych analogii.

Chyba ja się muszę zapytać czy ty na serio z tymi plastikami na fiuta. Nie jestem pewien co do twoich zamiarów. Bo pisałeś o prawictwie divingowym, sam odpowiadałem coś nie coś w twoich wpisach. Zatem dla jasności: nie imputuje prawictwa poza