Wpis z mikrobloga

  • 642
Eju, miałam zapytać a zapomniałam - jakie są produkty/rzeczy/czynności, które poradzilibyście innym ludziom, szczególnie młodszym, a są nieoczywiste w życiu? Coś czego uczy się dopiero z wiekiem, albo odkrywa przypadkiem. Jako przykład podam, że dopiero niedawno dowiedziałam się o istnieniu irygatorów do zębów i teraz, odkąd taki posiadam, zastanawiam się jak mogłam bez niego żyć wcześniej XD Zastanawiam się czy są jeszcze jakieś rzeczy, które usprawniłyby/ulepszyłyby mi życie. Jeszcze mam, że im szybciej nauczysz się czytania składów żywności i kosmetyków tym lepiej, warto wiedzieć jak upiec chleb i że durszlak najlepiej myć od razu XD Dajcie mi swoje doświadczenie życiowe ( ͡º ͜ʖ͡º) #niebieskiepaski #rozowepaski #lifehack #30plusclub
  • 363
  • Odpowiedz
Pora podbić temat bo to najlepszy wątek na wykopie, ever:

* Gdy kupujesz nowe perfumy zapamiętaj jak intensywnie pachną po pojedynczej aplikacji: z czasem przyzwyczajamy się i obojętniejemy na znane sobie zapachy które towarzyszą nam codziennie i żeby znów je poczuć używamy ich zbyt obficie. Dla innych taka moc bywa nieznośna. Zamiast na szyję czy za uszy psikaj wysoko na klatkę piersiową pod koszulę - delikatny zapach będzie uwalniał się wolniej ale
  • Odpowiedz