Wpis z mikrobloga

(,) To niesprawiedliwe że moje życie jest takie podłe, od no nie wiem ale długiego czasu jestem w głębokiej depresji spowodowanej zdecydowanie samotnością.W lutym poznałem dziewczynę, pierwszą w swoim życiu prawdziwą dziewczynę.To było to czego potrzebowałem, ktoś kogo interesowałem, ktoś kto mnie przytulił i pocałował.Było wspaniale. No ale jak zawsze w moim przypadku, nie dla psa kiełbasa- odrzuciła mnie po półtora miesiąca, i znów cierpię, cierpię tym bardziej że ją kocham a minęło już 4 tygodnie od kiedy się nie odzywa. Jestem zdesperowany by być szczęśliwym dlatego nie odpuszczam i za wszelką cenę spróbuję odzyskać jej sympatię.
#depresja #tfwnogf #depresja #samotnosc #przegryw
kacze_dudy - (╯︵╰,) To niesprawiedliwe że moje życie jest takie podłe, od no nie wiem...

źródło: comment_1588095530WBmZvvxtGrFqWeZtB5dHd5.jpg

Pobierz
  • 9
  • 0
@Primek_1980 to nie było tak że miłość itd. mówię spotykaliśmy się tylko 1,5 miesiąca i ona bardzo była zaangażowana i czuć było że coś z tego będzie, powiedziała rodzicom o mnie, poznałem jej znajomych etc. odeszła nagle, przeze mnie w sumie chodź była to błaha rzecz.
@kacze_dudy: Oh, hmm, ja też poznałem pewną dziewczynę połtora miesiąca temu. Byliśmy blisko, na ile pozwalała kwarantanna, wydawało mi się że mnie kocha, bardziej niż ja ją. Ale myliłem sie, cóż, ale ona też się pomyliła. Czułość jest na pewno czymś wspaniałym, czego brak faktycznie doskwiera, człowiek jej potrzebuje. Nie wiem jak Ty, ale ja byłem samotny przez całe życie, i nawet jeśli myślałem, że to się zmieniło przez jakiś czas,