Wpis z mikrobloga

@Harmideron @stefan_pmp
To co widzicie to jest ogólnodostępna droga w okolicach Frywałdu w Małopolsce. Jeżdżą tam rowerzyści, motocykliści i samochody, które są w stanie ze względu na jej kiepski stan, więc wszystko odbywa się leganie. Ponadto mój motocykl ma fabryczny wydech spełniający wszystkie normy, także nikogo nie straszy.
Przed wrzucaniem takich komentarzy polecam najpierw się zorientować czy ma się do czynienia z normalnym człowiekiem korzystającym z natury czy też z psycholem hałasującym
@Horaccy: Wiem, aczkolwiek czasem się zapominam mając nadzieję, że i tu i w narodzie coś się zmienia. Niestety wiele osób toczy zawiść, frustracja z niepowodzeń życiowych, więc próbują szukać ujścia tych emocji w przypier..laniu się do innych w nadziei, że im ulży.

Prawda jest taka, że ja wczoraj dojechałem do tego miejsca, posiedziałem chwilę słuchając śpiewu ptaków, pooddychałem świeżym powietrzem, co poskutkowało świetnym humorem w dniu dzisiejszym, a jedyną osobą która
@stefan_pmp: #!$%@?, jeśli robię to legalnie i nie łamie żadnych przepisów, to delikatnie mówiąc, #!$%@? ci do tego jak spędzam wolny czas. Wszystko jest lepsze od siedzenia na wykopku i przypiehdakanie się o takie bzdury. A ty jak tam, tesla naładowana, czy rowerkiem grzecznie i zgodnie ze środowiskiem do pracy pedałujesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)