Wpis z mikrobloga

Wytłumaczcie mi proszę jak można z własnej nieprzymuszonej woli pić piwo. Przciez to obleśne , gorzkie i śmierdzi potem od ciebie jak od menela. Nie mogę tego pojąć . W wieku 16 lat myślałem że z czasem mi posmakuje , 20 dalej nie, teraz 25 i dosłownie nienawidzę go jeszcze bardziej niż wcześniej. Jeżeli chce się #!$%@?ć kupuje czysta wódkę. Jest równie obleśna ale popijasz i zapominasz. Czy wy to pojecie bo ja serio wam smakuje czy hehe biwko sobie szczele jestem super.

#biedronka #promocje #piwo
  • 86
  • Odpowiedz
@bugzer: coś w tym jest, kiedyś jak chlałem, to piłem z 12-14 piw dziennie (czyli 6-7 litrów) wódeczka lepsza wyzerujesz połówkę i spokój na pół dnia, a po piwie nie ma nic tylko lać się chce
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@bugzer: gdzieś kiedyś ktoś mi wyjechał z teorią, że to jak ci smakuje piwo jest ściśle zależne od poziomu testosteronu we krwi i dlatego piwo częściej smakuje mężczyznom. Nie zagłębiałem tematu więc nie potwierdzę ani nie zaprzeczę.
  • Odpowiedz
@zaorany: Patrząc na przekrój smakoszy piwa wysunąłbym tezę, że zależy nie od testosteronu, a od poziomu iq.
Odnosząc się do Twojej teorii to mężczyznom po 40 powinno już znacznie mniej smakować, z powodu znacznego spadku testosteronu, początków andropauzy.
  • Odpowiedz
  • 1
@bugzer gust jak dupa, każdy ma swój. Ja z kolei nie ogarniam picia czystej łychy ze szklanki, a piłem takie za 50 zł jak i za 500 zł.

A takie piwne sztosy jak np. Imperium Prunum to całkiem inna liga alkoholowa.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Blaw: nie moja teoria. BTW: mi za młodu piwo nie smakowało, wolałem mocne alkohole. Teraz nie pijam mocnych alkoholi, za to jedno piwko na weekendzie wchodzi że smakiem.
  • Odpowiedz
@bugzer: Jak chcialbys kiedys sprobowac zmienic zdaie na temat piwa to polecam pojsc do Bierhale(kilka lokali w kraju maja) i zamowic sobie piwo marcowe. Jest tak wspaniale, ze jak mam okazje tam byc to nie zamawiam innych ich piw, bo boje sie, ze nie beda smakowac tak wspaniale jak marcowe i strace okazje, zeby sie go napic.

A piwo z biedry to dla mnie syf byl, mimo, ze nie czuje sie
  • Odpowiedz