Wpis z mikrobloga

Zauważyłem pewną nieścisłość. Mianowicie jak odwołamy generała z jednej armii, na przykład w Europie, możemy go od razu obsadzić na stanowisku w armii w Ameryce. Kolonista lub dyplomata potrzebuje czasu, by odbyć taką podróż. Czy jest jakiś patch lub mod na tego buga?
#eu4 #europauniversalis4

  • 12
@guest: W sumie każdy envoy w EU4 ma częściową teleportację. Na dyplomatę czekasz tylko "z powrotem", na misjonarza chyba w ogóle, a kupca i kolonistę tylko jak wyślesz. O ile dyplomatę akurat rozumiem, bo byłby ostry rozpierdziel w rozgrywce, że "nie zdążył nawiązać sojuszu, zawrzeć małżeństwa" itd., tak pozostali to trochę niekonsekwentnie.
@deyna: Korzysta jak #!$%@?, chciałem zagrać jakiś czas temu Oiratem dla jajec, zobaczyć nowe mechaniki i eventy. No to trzeba wygrać bitwę z armią dowodzoną przez cesarza. Niby łatwo. A w dupie, żółtek cholerny żonglował nim jak piłeczką, co 2 dni inny oddział przejmował. Krótko mówiąc odechciało mi się. xD
@deyna: Kilka razy widziałem sytuację jak w otoczonej armii przez moje wojska komputer losował generała co 2-3 sekundy, raz jakiś kozak, raz słabiak, niby nic ale nigdy na nie wiesz na którego trafisz XD