Wpis z mikrobloga

Mirki, chciałbym przycebulić na CODach na Xbox One. Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę:

1. Zmieniam region na konsoli np. na Brazylię, resetuję konsolę
2. Odpalam kompa, kupuję grę z innego regionu - w tym przypadku Brazylia
3. Odpalam klienta VPN na kompie i wtedy dopiero loguję się na stronie konta Microsoft
4. Wpisuję kod cyfrowy kupionej gry
5. Gra zaczyna się ściągać, kiedy się skończy download znowu zmieniam region na PL i resetuję konsolę
6. Gram w grę na swoim regionie na legalu

Chcę zaoszczędzić ok. 100 zł na dwóch grach, może 200 zł na 3 (COD MW Remastered, COD MW2 Remastered i COD MW), natomiast jeśli ten sposób już nie działa, to po prostu kupię jedną (ale wolałbym 3 :P), tylko niech ktoś ( ͡° ͜ʖ ͡°) mi powie na czym stoję... ( ͜͡ʖ ͡€)

#xboxone #cebuladeals
  • 16
@omen85: dlatego ze ten kto sprzedaje tak ustalil. Nie musisz kupowac.

@iMarek22: mnie nikt nie "dyma", bo gry sobie sciagam. Ale jako software developer widze w tym jasne wyludzenie i nie udaje, ze jest inaczej.
Kradzież z powodu biedy to dalej kradzież.
Chocbys kradl jedzenie niezbedne do przezycia, ale kradniesz program komputerowy. Rownie dobrze moglbys paliwo albo samochod bo w zasadzie jest bardziej niezbedny do zycia
@omen85: w ogóle pomijasz punkt 1, kupujesz kod na grę, po czym aktywujesz go w przeglądarce z wykorzystaniem VPN'a (wystarczy darmowy dodatek do przeglądarki Urban VPN), odpalasz konsolę, ściągasz grę i grasz
@DfaX: I dokładnie tak zrobiłem - kupiłem na MTC GAME z karty nie przypisanej do mojego konta MS (Revolut, celowo usunięty chwilę wcześniej właśnie z powiązania jako płatność do zakupów w Microsoft Store), otrzymałem kod, odpaliłem VPN na telefonie, po sprawdzeniu że widzi mnie z adresu w US (grę kupiłem w wersji US) zalogowałem się na swoje konto MS, wpisałem kod gry, potwierdziłem przypisanie do swojego konta i teraz zasysam CODa