Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: no więc Ci tłumacze - ostatnio (to ważne słowo w tym zdaniu) zaczynają się pojawiać mieszkania z ceną obniżona o około 5% (maksymalnie widziałem 9%), czego nie widziałem jeszcze jakiś miesiąc - dwa temu.

To nie jest wróżenie z fusów, to są liczby.
no więc Ci tłumacze - ostatnio (to ważne słowo w tym zdaniu) zaczynają się pojawiać mieszkania z ceną obniżona o około 5% (maksymalnie widziałem 9%), czego nie widziałem jeszcze jakiś miesiąc - dwa temu.


@murdoc: O tendencji rynkowej nie świadczy jedno, dwa czy nawet 100 ogłoszeń. A danych z marca i kwietnia jeszcze nie ma pełnych (ani nbp, ani indeksy cen nieruchomosci, ani prywatne podmioty ich nie przedstawiły) więc póki co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: dlaczego ty mówisz o flipach, skoro ja nawet o tym nie wspomniałem.
Tak, wiem, tutaj wszyscy eksperci wieloletni od wszystkiego, natomiast ja wiem co widzę, czego wcześniej nie było. Nie wiem też skąd ta liczba dwóch mieszkań na Olx, gdzieś tak napisałem?

Zgadzasz się ze mną w tym, że ceny spadną, po prostu nie jesteś w stanie zaakceptować, że ktoś też to zauważa.

Więc po prostu musisz pogodzić się z
dlaczego ty mówisz o flipach


@murdoc: Bo op pisał:

Flip chyba się nie udał :(

Chlip chlip :( Flip flip :(

po prostu nie jesteś w stanie zaakceptować, że ktoś też to zauważa.


@murdoc: Nie. Nie jestem w stanie zaakcpetować twojej argumentacji bo zwyczajnie jest wadliwa. Jeśli powiesz jutro będzie padać i na dowód dasz mi zdjęcie auta które wyjechało zaraz z myjni to mimo, że też mogę sądzić, że
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol:
Proponuję popatrzeć na inne moje wrzutki. To nie jest jedno ogłoszenie co drugie które trafiam było wcześniej taniej.
A nie sprawdzam tych ogłoszeń histerycznie tylko hobbystycznie w międzyczasie. Kosze trawy, potem chwilą ogłoszeń, potem sadzenie drzew, potem coś i co jedno ogłoszenie to perelka.
Zrobiłem wrzutkę gdzie 3 biura wrzuciły jedno ogłoszenie i kazde biuro inna cena - od 330k do 380k
a Ty musisz przestać uwiarygadniać swoje historie


@murdoc: Jeśli nie masz do powiedzenia nic w stosunku do tego co ja mówiłem to po co mnie wołasz? Gość pisał o flipach ja też pisałem o flipach (i o tym, że to wcale nie musiał być powód sprzedaży) a ty przychodzisz i jak dziecko zaczynasz inny temat i wielce niezadowolony, że nie chcę go podejmować bo pisałem o czymś innym xD. Piszesz, żebym
tych ogłoszeń jest mnóstwo, że ceny spadają.

Spadają w każdym przedziale cenowym.

Co ciekawe pojawia się dużo mieszkań "do remontu" - fliperzy chyba wycofali się z rynku :)


@imaldi: Widzisz ja wolę jednak poczekać na dane całościowe a nie wybiórcze. Tak samo jak w przypadku covida analizuje się dane całościowe a nie na podstawie paru przypadków ocenia skalę epidemii w kraju. Bo gdzieś tam w gorzowie 5 zachorowało a w białym