Wpis z mikrobloga

Gdy widzę coś takiego, to mi się jedynie przypomina tekst, że dziewczyny są piękne jak płaczą... ;p Może brzmi to sadystycznie, ale nic na to nie poradzę ¯\_(ツ)_/¯

Jej fryzurka zwróciła moją uwagę, bo te pętle są podobne, jak u Satanii ʕʔ

niżej mały spoiler (chodzi o to, że jak ktoś tego nie oglądał, to może popsuć sobie niespodziankę, kto to jest, a dla mnie ta niespodzianka była bardzo miła ;d więc nawet jej nie otaguję, klikanie może popsuć radochę z odkrywania)


#anime #randomanimeshit #naginoasukara
tamagotchi - Gdy widzę coś takiego, to mi się jedynie przypomina tekst, że dziewczyny...

źródło: comment_1588550362F3z8sIRkvgQgoHfbDJXVal.jpg

Pobierz
  • 9
@zabolek: Tak jakiś czas po obejrzeniu tego epa muszę to dodać - nie sądziłem, że mnie taka gówniarka tak zauroczy. Nie chcę wyjść mi z głowy, to "zły" znak ;d Taka postać mi później siedzi w głowie przez znaczący okres czasu, jednej udało się już zostać waifu - ugiąłem się. Ale co z tym za dużo to niezdrowo ;d Jak zaczynam robić pełno skrinów (tu akurat pod pretekstem fryzurki), to "źle"
tamagotchi - @zabolek: Tak jakiś czas po obejrzeniu tego epa muszę to dodać - nie sąd...

źródło: comment_15885708217XBVj8HDDex5cW988epASQ.jpg

Pobierz
W sumie to już mi pisałeś na ten temat w wątku o Taidze. I też parę razy pisałeś, by poczekać 3 miesiące. Szczerze wątpię by to tyle trwało. Po prostu jest znów kolejna pokusa. Ech, się człowiek ciągle łapie na te 2D dziewczynki, co poradzić, że są takie wspaniałe ;p