Wpis z mikrobloga

Sprzedam rolki rozmiar 42. Freestyle Rollerblade RB 80 Pro 2020. Sprzet nowy, dzis kupiony, ale po krotkiej jezdzie niestety stwierdzam, ze nie na moje stopy. Stan praktycznie idealny poza lekkim zarysowaniem lewej rolki (na zdjeciu). Cena sklepowa 800zl, chcialbym nie byc mocno stratny na zakupie wiec proponuje cene 775zl.

Mam tez nowe ochraniacze (lokcie, kolana, nadgarstki) w kolorze czarnym z niebieskimi elementami (tylko na zapieciu, zdjecie na zyczenie) w stanie idealnym. Cena w sklepie 99zl, rowniez kupione dzis. Sprzedam za 90zł.
Zestaw rolki + ochraniacze 850zł (50zł taniej niz w sklepie).

W zachodnich okolicach wroclawia moge dostarczyc.


#rolki #wroclaw #sprzedam
r.....l - Sprzedam rolki rozmiar 42. Freestyle Rollerblade RB 80 Pro 2020. Sprzet now...

źródło: comment_1588619698H07zN1MZuCs09RKPI9ncri.jpg

Pobierz
  • 28
@roball: może sprawdź wersję nie pro? Sam mam rb80 kupione parę lat temu, bo okazały się najwygodniejsze, a napalałem się na dużo droższe fr1. Jak masz płaską stopę, to wybór rolek wygląda jak wybór różdżki w uniwersum harrego pottera, to nie Ty wybierasz rolki, to one wybierają Ciebie! (σ ͜ʖσ)
@Zrobiony_bobr: nie pro byly jeszcze gorsze jesli chodzi o ciasnote.. w ogole to widze, ze je porysowalem znacznie mocniej niz tylko z przodu wiec to by bylo na tyle jesli chodzi o sensowna odsprzedaz. dawno takiego kaca nie mialem.
@roball: pogadaj ze sklepem, może zgodzą się je wziąć na wymianę z powrotem za co prawda mniejszą cenę, ale mógłbyś wziąć coś innego, a oni puszczą je po rabacie komuś innemu.
Mi się kiedyś taki manewr udał, choć byłem 100 ziko w plecy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zrobiony_bobr: nie ma alternatywy, nie maja nic co bym mogl zmierzyc, nie maja nic w dostawie w najblizszym czasie i generalnie to po dzisiejszym mam ochote te rolki wypieprzyc za okno. sklep raczej na pewno ich nie wezmie, jakbym mial byc stratny tylko 100zl to bym ich po rekach calowal. :/
@roball: no to może próbuj dalej jeździć w tych, liner powinien się z czasem trochę porozbijać, na początku wiadomo, bąble na stopach gwarantowane, ale jak zrobisz w nich już ze 100km to powinno być wygodniej :D
No i rozważ odbarczanie skorupy ten zabieg może rozwiązać problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@roball: czy jest sens to już zależy od Ciebie. Jak masz gadane, umiesz nawijać makaron na uszy i przedstawisz taką ofertę, żeby faktycznie obydwie strony nie były stratne to jak najbardziej jest sens, ale jeśli przedstawisz taką ofertę jak tutaj to Cię tylko wyśmieją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zrobiony_bobr: wiesz, nie siedze w temacie. ostatni raz na rolkach jezdzilem jakies 20 lat temu. Nie wiem nawet jak to wycenic, a dodatkowo sie czuje jakby mi ktos jaja obil wiec wyglada to jak wyglada. Zadzwonie zapytac. lepiej byc 200zl w plecy niz 900.
nie wiem poczekam az sie pogoda zrobi sensowna i zrobie jeszcze jedno podejscie.


@roball: a pro po jeżdżenia to powiem Ci tak, ja jak rozbijałem swoje rolki to zakładałem zawsze ciemnie skiery, wiesz dlaczego? Bo z jasnych ciężko się spiera krwawe ślady :D
Kiedyś nawet wrzucałem fotke na wykop pod tagiem, jakie sobie piękne bąble wyhodowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak masz płaskostopie to zainwestuj w footies