Wpis z mikrobloga

@jarzabek: właśnie, chodzi mi ogólnie o pola formularza - dodatkowe obramowanie, również dla stanów :focus bardzo by się przydało, teraz to za bardo zlewa się z tłem. Mam nadzieję że to zmienią, zwłaszcza widzę że jest wdrożony HotJar na stronie, więc powinni to wyłapać.

Co do wyglądu jest dla mnie neutralny, jakoś niczym znaczącym się nie wyróżnia - ot po prostu kolejny serwis w stylistyce "płaskie kolory + typografia inna niż
jednak mimo wszystko niektóre elementy interfejsu są tam dla mnie za gęsto


@michno: A nie jest tak, że tylko z pozoru może wydawać się że design jest za gęsty, a po dłuższym użytkowaniu człowiek się do takiego gęstego designu przyzwyczaja i operuje mu się lepiej niżeliby przyzwyczaiłby się do mniej gęstego? Przynajmniej ja tak po sobie dostrzegam.
@damianooo5: hmm... nie powiem, ciekawa teza :D jakby się tak dłużej zastanowić to może coś w z tym być, chociażby przy interfejsach dla oprogramowania specjalistycznego, gdzie obsługujemy głównie kursorem - fakt, gęstsze rozłożenie przycisków może wpłynąć na szybsze korzystanie z interfejsu (pokonywane są mniejsze odległości myszą). Jeżeli dodamy do tego kwestie przyzwyczajenia się do interfejsu, to faktycznie można ulec wrażeniu że ściślej umieszczone elementy są lepsze niż te rozrzucone ;)

Osobiście