Wpis z mikrobloga

Zapytaliśmy Biuro Prasowe policji, co sądzą o policjancie niebieski_ja, który prywatnym telefonem robił zdjęcia praw jazdy legitymowanych osób i umieszczał na Instagramie (był o tym wykop tu: https://www.wykop.pl/link/5483239/pan-policjant-znow-ponad-prawem/). Oto odpowiedź. Ale usiądźcie zanim przeczytacie.

Nasz komentarz tutaj: https://niebezpiecznik.pl/post/policjant-robi-zdjecia-prawom-jazdy-zatrzymywanych-osob-i-wrzuca-je-na-instagrama/

#security #bezpieczenstwo #niebezpiecznik #hacking #policja #daneosobowe #rodo ##!$%@? #warszawa
niebezpiecznik-pl - Zapytaliśmy Biuro Prasowe policji, co sądzą o policjancie niebies...

źródło: comment_1588694282HJ8oLFCShcZGt0zICDh78U.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@grzemach: Ty się śmiej. Mój kumpel z roboty kupił kiedyś, mundur na allegro bo potrzebował jako rekwizyt do fotografii. Odebrał od kuriera, rozpakował, przymierzył, włożył ręce do kieszeni, a tam pasek RMUA z wypłaty tego dzbana, który mu ten mundur wysłał. Gdyby poźniej nie pokazał mi tego paska to bym nie uwierzył XD Niektóre kawały o policjantach to naprawdę z życia wzięte. XD
  • Odpowiedz
- dzien dobry panie kierowco, będzie mandacik
- hola hola skąd mam wiedzieć, że pan jest prawdziwym policjantem
- a proszę bardzo popatrzeć jak się loguję na oficjalnege konto policji na facebooku
- a to przepraszam panie władzo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@niebezpiecznik-pl: skoro znacie stopień, imię i nazwisko, to czemu go nie podacie? Chyba nie złamiecie tym prawa? Notabene możecie go podpisać jako autora profilu i niekoniecznie tego, który te zdjęcia oficjalnie robi.
  • Odpowiedz
@niebezpiecznik-pl A jest w ogóle sens kopać się z KGP jak z koniem? Nie prościej jest złożyć w prokuraturze zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa związanego z gromadzeniem i przetwarzaniem danych osobowych?
  • Odpowiedz
@niebezpiecznik-pl: Nie brakuje pytań w społeczeństwie czy podkom. Antoniemu Rzeczkowskiemu płacą za zgrywanie milicyjnego debila, jednakże stopka w jego podpisie odpowiada na to jakże nurtujące opinię publiczną pytanie. Ze studia TVPiS mówił dla państwa towarzysz Dziura w Dupie.
  • Odpowiedz
@niebiesko-niebieski

@Bluszcz102: To, że jest to niezgodne z prawem, a dane tych ludzi uzyskane w trakcie wykonywanie czynności służbowych powinny być tylko do celów służbowych używane.


Dobrze, że policjanci są ludzcy i naginają prawo w takich sytuacjach. Może ocalił życie jakiejś rodzinie w którą taki pijak by wjechał. Trzeba gnębić tych zwyroli jak tylko się da, tu chodzi o bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich.
  • Odpowiedz
@niebezpiecznik-pl: to jest odpowiedz wydzialu prasowego? moj 10 letni bratanek dysponuje lepszym slownictwem i potrafi skladac bardziej rozbudowane zdania ( ͡° ͜ʖ ͡°) pomijajac fakt, ze pierwsze zdanie jest nielogiczne. Kropka zamiast przecinka by sie tam przydala.
I to ostatnie zdanie - mozna wnioskowac, ze policjanci nie maja swoich prywatnych profili tylko wszyscy uzywaja konta polskie policji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@artur_gutner

@Bluszcz102: Ja bym poszedł dalej. W potylicę od razu na miejscu. Po co sąd, po co prawo? Zabić ciecia i spokój. Jprdl skąd tacy mieszkają? Kto ich uplągł i ukształtował?


Gdy to samo prawo zabrania wyrzucić dzikich lokatorów z czyjegoś mieszkania to płaczecie miesiącami. Jak wam zawieje wykopki ...
  • Odpowiedz