Wpis z mikrobloga

Zapytaliśmy Biuro Prasowe policji, co sądzą o policjancie niebieski_ja, który prywatnym telefonem robił zdjęcia praw jazdy legitymowanych osób i umieszczał na Instagramie (był o tym wykop tu: https://www.wykop.pl/link/5483239/pan-policjant-znow-ponad-prawem/). Oto odpowiedź. Ale usiądźcie zanim przeczytacie.

Nasz komentarz tutaj: https://niebezpiecznik.pl/post/policjant-robi-zdjecia-prawom-jazdy-zatrzymywanych-osob-i-wrzuca-je-na-instagrama/

#security #bezpieczenstwo #niebezpiecznik #hacking #policja #daneosobowe #rodo ##!$%@? #warszawa
niebezpiecznik-pl - Zapytaliśmy Biuro Prasowe policji, co sądzą o policjancie niebies...

źródło: comment_1588694282HJ8oLFCShcZGt0zICDh78U.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
Kurczaki... (,)
Mam bardzo silne obawy, że wśród dokumentów na zdjęciu znajduje się moje prawo jazdy.
Prawo jazdy zatrzymano mi 21.12.2019 roku w Warszawie
Zdjęcie opublikowano 28.12.2019
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania wydano 02.01.2020

Zatem mój dokument znajdował się w posiadaniu policji albo urzędu miasta między 21.12 - 02.02 a 28.12 ktoś opublikował zdjęcie dziesięciu dokumentów z podpisem:
"[...]Data postu nieprzypadkowa, na zdjęciu "owoce" jednej ze służb z
  • Odpowiedz
@niebezpiecznik-pl: Jak żyję 30 dychy na tej ziemi jeszcze to nie przypominam sobie, żeby jakikolwiek rzecznik policji przyznał "tak, popełniliśmy błąd, przepraszamy, postaramy się wdrożyć nowe procedury które nie dopuszczą do tego ponownie w przyszłości". #!$%@?, nigdy.
  • Odpowiedz
@HipopotamEscobara: Zabrali za prędkość 50+ w mieście. Siekierkowski w Wawie, nieoznakowany, środek nocy, 3 pasy, żadnego chodnika, bardzo mało aut.... ale już się nie będę usprawiedliwiał bo mandat przyjąłem.

czy go kojarzę? Nie, nie wydaje mi się żeby to był jeden z nich.

Jak oceniam tamto zatrzymanie? Byłem trochę w szoku, że jestem w terenie zabudowanym ale nie płaszczyłem się, zwykła obowiązkowa rozmowa. Na moje tłumaczenie (jak powyżej) nie odpowiedział śmiesznym
  • Odpowiedz