Wpis z mikrobloga

@PaulStone dobrze wymyśliłeś ( ͡º ͜ʖ͡º) nogi z blatem połącz na kołki drewniane 10 mm i klej. Jak będziesz miał problem z wyznaczeniem dokładnie pozycji kołków to wywierć dziurę około 1 mm większą tylko daj więcej kleju. Powinno być dobrze. Jak będziesz miał miejsce pod spodem to możesz w miejscu niewidocznym dodać płaskownik kątowy ze stali. Wzmocni konstrukcje. Jakbyś miał jakieś pytania to wal śmiało.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@adamwbr: bałagan bym ci pokazał ale mi się nie chce iść do warsztatu.
Fajna robota. Mam stracha brać takie fuchy, niby wiem że dałbym radę ale...
Mam trochę wytłumaczenie że nie mogę podnosić takich ciężkich rzeczy ;-)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@adamwbr: pytanie mam do ciebie w temacie lakierów. Jako blat w łazience, mogę go pomalować lakierem wodnym czy jak tam zwał ta grupę. Wiesz żeby nie waliło w domu, czy może te lakiery są tak nie trwałe że lepiej normalny chemiczny. Co byś wgl za lakier polecił? Może jak już robić to raz a dobrze, bo nie po to rezygnuje z olejowania żeby tak samo z lakierem za chwilę się bawić
@PaulStone w lakierowaniu zbyt dużego doświadczenia nie mam ale napewno odradzam lakier wodny. Może spróbuj popytać się w lakierniach meblowych, dużo nie zapłacisz a będziesz miał pewność że będzie dobrze wykonany. Mi lakiernik robi jakimś dwuskładnikowym. Wiem tylko że używa lakierów firmy Amicus