Wpis z mikrobloga

@na_ulicy_maslo_trzaslo: nie musi. @justNone to nie jest wina youtube. @TakiSobieLoginWykopowy jest ale ten koleś nie wie co robi. @K_R_S tak. Ale były już nawet badania na temat tych miniaturek i wychodzi na to że to jest target dla dzieciaków. Wątpię że dzieci będą oglądały filmiki o zepsutych pociągach. Dlatego nie ma logicznego ani finansowego sensu dodawanie takich miniaturek w materiałach przeznaczonych dla innego targetu. Przykładów jest mnóstwo które to potwierdzają.
To
Więc jest logiczny i finansowy sens takich głupich, ale skutecznych miniaturek.


@na_ulicy_maslo_trzaslo:

to niech nagrywa jak robi chellenge "jem najostrzejszego czipsa na świecie", albo niech do filmiku wstawi laskę co będzie o tych AI'ach czy innych IT nowościach gadała pół naga w basenie z kisielem

Przecież popularyzując naukę czy gadając o konkretnych newsach nie trzeba robić z siebie debila żeby dotrzeć zasięgowo do widza zainteresowanego tematem bądź chcącego poszerzyć wiedzę -
Dlatego nie ma logicznego ani finansowego sensu dodawanie takich miniaturek w materiałach przeznaczonych dla innego targetu.


@lord_xenu: Oczywiście, że jest sens, bo otwarta gęba jest trendi wśród promowanych treści, a promowanie zapewnia lepsze zasięgi i więcej kliknięć, dzięki czemu autor jak i sam yt więcej zarobi z reklam. A target niewiele ma do rzeczy, bo zombie youtubowe kliknie byle co, oby była otwarta morda, która potencjalnie oznacza ekscytującą czy szokującą treść.
o czym ty piszesz? Chyba nie zrozumiałeś żadnego z wpisów. Rozmawiamy o miniaturką a nie o treści. Lepiej nic nie mówić...


@na_ulicy_maslo_trzaslo: lol no o tym mówię - robi miniaturkę niedopasowaną do treści którą prezentuje, co innego przyciąga gawiedź a co innego osoby poszukujące wiedzy specjalistycznej - z tego samego szydzi autor tego wpisu @K_R_S ...
musi się w taki głupi sposób promować. Mówią o tym twórcy z PL jaki i USA.


@na_ulicy_maslo_trzaslo: nie nie musi - pokaż mi kogokolwiek produkującego wartościowe treści co rozdziawia mordę na pół kafla, ja osobiście bym w takie coś nie kliknął bo to mi się kojarzy z treściami brukowymi a nie z czymś merytorycznym

takie miniaturki to sobie daje jakiś twórca masowy contentu dla dzieciaków typu MrBeast czy tam inna Ekipa
@lord_xenu:

Wątpię że dzieci będą oglądały filmiki o zepsutych pociągach. Dlatego nie ma logicznego ani finansowego sensu dodawanie takich miniaturek w materiałach przeznaczonych dla innego targetu. Przykładów jest mnóstwo które to potwierdzają.


Nie masz pojęcia o czym mówisz. YT daje Ci absurdalnie dokładne statystyki do każdego filmu i każdy większy twórca pół dnia spędza na ich analizowaniu aby zoptymalizować swoje materiały. Jakby u niego to nie działało to nie dawałby takich
@K_R_S: Dlatego też od jakichś 3-4 lat siedzę w swoim zamkniętym hermetycznym kółeczku subskrybentów, z którego aż strach wychodzić żeby nie zgłupieć lub żeby się nie rozczarować, jak po tym typie którego wstawiłeś. Coś mnie interesuje to przez 2 miesiące zbieram kanały o tematyce a potem i tak 3/4 idzie w cholerę, bo po prostu czuję z miejsca kto gwiazdorzy a kto robi coś tak jak to było kiedyś - z