Wpis z mikrobloga

Czytam tutaj mnóstwo postów skierowanych w stronę tej dziewczyny z Bydgoszczy która pracuję jako prostytutka czyli ##zwiedzamyswiatprostytucjizkleboldswaifu #roksa #prostytucja #kleboldswaifu i zastanawiam się czy to ze mną jest coś nie tak czy to ludzie mają kompletnie nasrane w głowach i wyzywają ją by wyzywać.

Dla rozpoczęcia powiem że nigdy nie korzystałem z usług prostytutek więc nie chcę by mi ktoś zarzucał że bronię bo jestem klientem czy coś.Zastanawia mnie jedno... Za co do cholery jest wyzywana. Prostytuuje się? No i co z tego, skoro :
-Nikogo w ten sposób nie krzywdzi
-Nie okrada
-Jeśli robi komuś krzywdę to tylko sobie.
Bo wybrała łatwa drogę dla pieniędzy lub coś innego? Ludzie czy wy macie świadomość jednej prostej rzeczy...Mianowicie by mieć pieniądze musisz coś poświęcić.Przykładowo nie zostaniesz #programista15k #programowanie w ciągu miesiąca tylko musisz poświęcić na to lata,musisz zaryzykować bo może ci po prostu nie wyjść, potem po latach nauki może się okazać że to nie dla ciebie nie nadajesz się...Dodatkowo,nie mam pojęcia czy na wykopie istnieje chociaż jeden prawdziwy informatyk...Każdy lub zdecydowana większość ludzi którzy wypowiadają się jako #programista to w większości przypadków debile i kłamcy który kłamstwem próbuje zaimponować ludziom którzy nie mają pojęcia o tym co piszą.Znam wielu świetnych programistów i dziwnym trafem ani jednego stereotypowego z Wykopu.Każdy programista którego znam,spędza w pracy mnóstwo godzin bo ta branża jest znana z wiecznego deadlinu i tu zawszę wszystko jest robione na jeden dzień wcześniej.Tylko tutaj programiści piszą linijke kodu na dzień i przez 8h piją kawę i przeglądają wykop.Dodatkowo z racji tego że to #informatyka to ta gałąź rozwija się niesamowicie szybko,tutaj nie rozwijając się przez rok dwa jesteś w kompletnej dupie bo ciągle musisz uczyć się nowych frameworków,technologii i mnóstwa innych rzeczy.Czyli idziesz do pracy na 8-10h a po pracy dalej uczysz się swojego zawodu,nie masz czasu na życie.Możesz zostać świetnym programistą i zarabiać mnóstwo kasy ale musisz poświęcić swój czas/spokój i nerwy gdzie mógłbyś to poświęcić na wiele innych rzeczy.Przechodząc do meritum,chcesz zarabiać hajs jako programista przygotuj się że poświęcasz swoje życie.Dziewczyna nie chcę poświęcać życia,nie chce tej presji ale chce mieć pieniądze więc no...To tylko jej wybór,Informatyk poświęca życie dla pieniędzy a ona godność...

Dodatkowo wiele osób piszę tutaj o moralności,jaka to nie jest zła bo nie ma moralności.Wiecie kto mnie nie ma moralności?Lekarz który nie zooperuje dziecka bo ktoś mu nie zapłaci mnóstwa pieniędzy.Ma do tego jak najświętsze prawo,uczył się ale brakiem moralności to jest właśnie stawianie pięniędzy nad życie.Również moralności nie ma pani z okienka z Urzędu Skarbowego która jednym podpisem potrafi zniszczyć życie całej rodziny.Takich przyładów jest miliony i to jest właśnie brak moralności a nie dawanie dupy ludziom za pieniądze....

#zalesie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 25
Dodatkowo,nie mam pojęcia czy na wykopie istnieje chociaż jeden prawdziwy informatyk...Każdy lub zdecydowana większość ludzi którzy wypowiadają się jako #programista to w większości przypadków debile i kłamcy który kłamstwem próbuje zaimponować ludziom którzy nie mają pojęcia o tym co piszą.


@Plecakowicz: ahaha, a niedawno jakiś wykopek tak strasznie się najarał swoim pierwszym zaakceptowanym, i to jednolinijkowym patchem do Gimpa, że aż zaczął smażyć tutoriale jak pomagać opensource i jak pisać w
monarchy88 - > Dodatkowo,nie mam pojęcia czy na wykopie istnieje chociaż jeden prawdz...

źródło: comment_1589061443r7vXt1bZT8m88CG344oAe6.jpg

Pobierz
@IJarzi: Jakbyś przeczytał dalej to zauważyłbyś że dałem przykład programistów którzy po to by zarabiać duże pieniądze poświęcają temu życie.No dobra są ludzie którzy poświęcają je bo to jest ich pasja,a skąd wiadomo ze pasją od tej dziewczyny nie jest dawanie dupy?
@Plecakowicz: piwniczaków pewnie nie stać i finansowo i na odwagę żeby skorzystać to plują jadem bo nie mogą nawet cyca dotknąć :)

Bo wybrała łatwa drogę dla pieniędzy


To wcale nie jest łatwa droga. A nikt mi nie wmówi, że się zostaje prostytutką bo się lubi seks czy inne pieprzenie w tym stylu. Dla niej to jest na pewno duże obciążenie psychiczne i nierzadko fizyczne, zwłaszcza jak masz ze 4...5 klientów
@thexDguy: #!$%@? to obraźliwe określenie na prostytutkę nic więcej. Nie rób z tego jakiejś filozofii. Obrażanie innych, choć nie robią nic złego w przeciwieństwie do prostytucji, jest moralnie złe. Poza tym, co to za logika, która usprawiedliwia stygmatyzacje, jeśli ta osoba nie spełnia twoich warunków do związku?
@thexDguy:

wiele bardziej "obraźliwe" dla niej rzeczy za pieniądze, niż nazwanie jej #!$%@?ą.


To, że dla ciebie seks w konkretnej specyfikacji jest dla ciebie obraźliwy, nie oznacza, że takie to jest. Co do moralności, to nigdzie nie napisałeś. To ja napisałem, że obrażając ludzi, którzy nie robią niczego złego, sprawia, że stoisz moralnie niżej od takiej prostytutki.

No i co to za logika, można oceniać moralnie (złe) nazywanie prostytutki #!$%@?ą, a
@thexDguy:

to że dla ciebie nazwanie kogoś #!$%@?ą jest obraźliwe i moralnie złe, nie oznacza, że tak jest.


#!$%@? to słowo obraźliwe, ponieważ, jeśli nazwiesz kogoś #!$%@?ą, to sprawisz takiej osobie przykrość.

Poczytaj o skutkach #!$%@? się na zdrowie fizyczne i psychiczne ¯_(ツ)_/¯


Studiuje psychologie, doskonale wiem, jak to działa. Prostytuowanie dla większości osób jest szkodliwe.

Ale to nie usprawiedliwia obrażania i stygmatyzacji takich osób. Po drugie to, że dla większości
@thexDguy: No przecież napisałem, że dla większości ludzi prostytucja jest szkodliwa. Napisałem również, że ty poprzez stygmatyzacje masz w tym udział.

Może nie przeczytałeś, albo nie zwróciłeś uwagi, na to co napisałem wcześniej. Więc proponuje, abyś jeszcze raz przeczytał moją wcześniejszą odpowiedź, ale dokładnie. To nie jest przytyk, mi też się to kilka razy zdarzyło.

Nawet ci tu zacytuje:

Studiuje psychologie, doskonale wiem, jak to działa. Prostytuowanie dla większości osób jest