Wpis z mikrobloga

robię tylko misje zagraj 3 razy daną klasą, włączam grę i minimalizuje ale że nie miałem innych questów tylko zagraj karty to zagrałem sobie normalną grę i mam do was pytanie wy serio gracie w tę grę? Serio współczuje streamerom którzy muszą grać po 9-12h dziennie w tę grę wolałbym pracować w kamieniołomach niż przez kilka lat po kilka godzin grać w hs.
#hearthstone
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@G0DRiC: żadna gra nie wyzwalała we mnie tyle agresji co HS. W każdej innej przegraną przyjmowałam ze spokojem a w tej miałam ochotę wywalić komputer za okno. Dlatego poszedł uninstall
  • Odpowiedz
@G0DRiC: Tak naprawdę, to przedstawiasz siebie w o wiele gorszym świetle niż graczy Hsa, bo pomimo tego, że uważasz, że granie w tę grę to męczarnia, to twoje uzależnienie jest tak silne, że nie potrafisz tej gry odstawić.
  • Odpowiedz
@Fiktorianin: ciężko nazwać uzależnieniem od konkretnej gry jeżeli daje play i ją minimalizuje, ja bym tego nawet nie nazwał graniem, gold może przydać się także do BG
@zxwe: no właśnie robię questy bo liczę na to że gra będzie taka jak kilka lat tamu, ale to prawdopodobnie niemożliwe.
Ogólnie rzecz biorąc tylko BG ratuje już tylko HS, widzę to także po streamerach są tacy co stremują już tylko BG zresztą
  • Odpowiedz