Wpis z mikrobloga

Przedsiębiorca A:

- MUSI PRACOWAĆ, ŻEBY ZARABIAĆ NA SIEBIE I PENSJE DLA PRACOWNIKÓW

- nie pojechał przez to na protest


@niochland: no musi i chce pracować, tylko nie ma jak, bo obostrzenia pisu zmusiły go do zamknięcia firmy, dlatego miał czas, by pojechać na protest.
płaci OLBRZYMIE podatki!
DAJE pracę!

już się #!$%@? nie zesrajcie z tym uwielbieniem januszy () nagle #!$%@? przedsiębiorca stał się ucieleśnieniem cnót wszelakich i okazuje się że polski Janusz jednak jest aniołem xD
akurat kiedyś pracowałem u takiego dobrodusznego co to jak na ironię jeździł cherokee xD zaznaczam ze byłem młody, głupi i potrzebowałem pracy.
-3 miesiące #!$%@? bez umowy, zanim doprosilem się o papier
-minimalna na umowie,
@piaskun87: zawsze mnie jeszcze śmieszą te wysrywy ze biedni przedsiębiorcy pojechali strajkować tak drogimi furami. Wystarczy ze sprzedadzą auta i cyk problemy rozwiązane.

Nikt nie bierze pod uwagę tego, ze te auta to głównie leasingi, a miesięczna rata za nie to często dosłownie grosze w odniesieniu do łącznych kosztów prowadzenia firmy. Znam przykłady z życia, gdzie pracownicy mieli ból dupy ze „prywaciarz” nie pozbył się merca w czasie kryzysu i śmie
@piaskun87: rząd jeździ jakimiś dobrze wyposażony bmw serii 5? Bo wydaje mi się, że raczej seriami 7, czyli zamiast 380k zł mamy 580k zł. Następna sprawa to cena Jeepa, przecież nie ma Jeepa Grand Cherokee o takiej cenie - każdy Jeep w wersji SRT będzie z 50k zł tańszy (na zdjęciu to nie jest SRT :P), a Trackhawk znacznie droższy... to jest zwykły Grand Cherokee, w najlepszym wypadków nowy kosztował 250k
@piaskun87: a kim jest polityk jak nie przedstawicielem społeczeństwa? To nie polityk jest zły tylko społeczeństwo które go wybrało. #!$%@? mnie już gadanie pis to pis tamto. Kto na nich zagłosował? Kto bierze 500+? Ludzie nie powinni mieć prawa głosu tylko bat nad głową, pół litra na głowę i kiełbasę.
a Grand cherokee pewnie ze 30 a nie 300 xD

Wiem że nie 30 ale bliżej mu do 30 niż 380


@hpiotrekh: Jest wyprzedaż 2019r za 320 tys zł ;) http://www.carserwis.pl/cars/jeep-grand-cherokee-srt-6-4l-v8-475km-bialy-pastelowy-czarna-skora-carplay-my2019-2/

Następna sprawa to cena Jeepa, przecież nie ma Jeepa Grand Cherokee o takiej cenie - każdy Jeep w wersji SRT będzie z 50k zł tańszy (na zdjęciu to nie jest SRT :P)


@stannis: Ty, ale zdjęcie jest całkowicie przykładowe