Wpis z mikrobloga

@cryptoqueen_pl:

Halving halving i po halvingu !!!! Natępny za 4 lata :)

Po każdym halvingu przychodzi taki moment, że Bitcoin zaczyna pokonywać co raz to wyższe ATH (all time high - historyczne szczyty) i nagle nasi przyjaciele, ciocie, mamy, taty, wójkowie i td zaczynaja pytać nas a czym właściwie jest ten Bitcoin i jak go kupić? I nie wiadomo co by tu powiedzieć. Żeby było nie za długo nie za krótko. Właśnie na taka okazje mam dla was małe co nieco.

Już niedługo trafi do sprzedaży moje małe skromnie dzieło - e-book pod tytułem #jakzostackryptoinwestorem. Jest to 70-stronicowy mały przewodnik wprowadzający osoby spoza świata krypto w tajniki Bitcoina. Jest to również bardzo dobre narzędzie dla osób początkujących - które chcą usystematyzować posiadaną wiedzę.

Przedsprzedaż planuję rozpocząć 1 czerwca 2020 (na dzień dziecka ) z 50% upustem!

„Tysiącmilowa podróż zaczyna się
od pierwszego kroku”
— Konfucjusz
#inwestycje #finanse #inwestowanie #bitcoin #kryptowaluty #kursyudemy #ebook #ksiazki
Pobierz cryptoqueenpl - @cryptoqueenpl: 

Halving halving i po halvingu !!!! Natępny za 4 l...
źródło: comment_1589270802ZDG713KHQhAQKoYWn6WyNr.jpg
  • 17
@cryptoqueen_pl: Błąd. Nie po każdym halvingu przychodzi, tylko DO TEJ PORY po każdym halvingu przychodził ;) jeśli grubasy, które go pompują, dalej będą chciały go pompować to może i po tym halvingu będzie podobnie. Ale nie musi być ;) i spora szansa, że nie będzie, bo tym razem jest bardzo drogo w porównaniu z poprzednimi halvingami
A skoro wyrażacie opinię, to znaczy, że czytacie :) co mnie niezmiernie cieszy :))) Każdy feedback jest bardzo cenny


@cryptoqueen_pl: No to super ;) Oto mój feedback:

- Śmieciowe informacje
- Wodolejstwo
- Podejrzana współpraca z jakimś shitcoinem
- Błędy logiczne i rzeczowe
- Inne ocierające się o debilizm

Jakby były potrzebne konkretne cytaty to oczywiście ale nie za darmo.

Mam nadzieje, że pomogłem.
o jaki konkretnie ...coin ci chodzi? Bo nic nie wiem :)


@cryptoqueen_pl: no dokładnie ... w tych pokrętnych biznesach trzeba umieć palić głupa. Wyniesione z domu czy nabyte w trakcie khem khem kariery?
@69btc: cyfryzacja, internet - przyniósł dużo dobrego, ale niestety jedną rzecz dał niektórym - anonimowość tym którzy bezpodstawnie, nie mając dowodów oskarżają innych - odreagowują w ten sposób frustrację i osobiste porażki. Szkoda mi takie osoby