Wpis z mikrobloga

Serio taki komentarz dostał tyle plusów?
( ͡° ʖ̯ ͡°)

#!$%@?ąc od okrutnego oceniania wartości kobiet, to jak można nie brać pod uwagę takich czynników jak więź emocjonalna, chemia wykraczającą poza fizyczną sferę, porozumienie dusz czy synergia w osiąganiu wspólnych celów. Budowanie rodziny czy tam zwiedzenie świata z osoba, która zawsze stara się być oparciem i atrakcyjnym towarzyszem życia.

Czemu niektórym zdarza się tak płytko myśleć i krytycznie oceniać kobiety. Wręcz odczłowieczać je i sprowadzać do roli seks maszynek.

Przykro mi, że mizoginistyczny content spotyka się z dużą aprobatą na wykopie.
Moseva - Serio taki komentarz dostał tyle plusów? 
( ͡° ʖ̯ ͡°)

#!$%@?ąc od okrutn...

źródło: comment_1589332311btWamh9RWotLWtbiQey9BP.jpg

Pobierz
  • 194
  • Odpowiedz
@cppguy: Widzę ten obrazek i mam w głowie tekst różowej z wyżej co napisała, że woli być sama niż z kimś co ją będzie traktował jako zbiornik na spermę i wiem, że ona pisała to wyobrażając sobie, że to własnie przegryw i brzydal od niej tego chce, a nie chad co na skinienie może mieć kilkanaście świniochów, bo on jest taki przystojny i ładny, a zło jest brzydkie, więc musi być
  • Odpowiedz
ale uważam że jest to krzywdzące, że jedno jest naświetlane, portale takie jak reddit banują jednych, pozwalając drugim a na drugie jest duże przyzwolenie


@therichguy: A z tym się zgadzam, jak najbardziej. Sama się często spotkałam z tym, że kobiece komentarze wyśmiewające mężczyzn, generalizujące ich czy agresywne wobec nich były traktowane o wiele lżej, z pobłażaniem, bo to takie śmieszne /urocze /nieszkodliwe. O takie same, tyle że wobec kobiet, już jest
  • Odpowiedz
to jak można nie brać pod uwagę takich czynników jak więź emocjonalna


@Moseva: xD

chemia wykraczającą poza fizyczną sferę


która kończy się po 2-3 latach xDD

synergia w osiąganiu wspólnych celów

xDDD

porozumienie dusz

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

zwiedzenie świata z osoba, która zawsze stara się być oparciem i atrakcyjnym towarzyszem życia

zwiedzać można też z kumplami. Przynajmniej nie będą #!$%@?ć głupot przez większość czasu. I focha strzelać o wszystko. I nie mają też
  • Odpowiedz
@Moseva: duża aprobata to czterocyfrowa liczba plusów, tutaj to parę piwniczaków swierdziło "świenta racyja".
Nikt normalny (a przede wszystkim - dojrzały) nie traktuje związku z drugą osobą jako wyłącznie metodę na poruchanie, bo seks najnormalniej w świecie nie jest esencją życia, tylko jego miłym uzupełnieniem.
  • Odpowiedz
Mam wrażenie że niektórzy po prostu nie chcą byc szczęśliwi


@Moseva: zgadza się, na przykład te kobiety, które olewają facetów, którym na nich zależy :)

Ja chciałbym być szczęśliwy i jestem, ale do pełni szczęścia brakuje mi związku z fajną kobietą. Nic nie poradzę, że żadna mnie nie chce.
  • Odpowiedz
@Moseva: Bo większość kobiet nie jest warta zaufania i nawiązania więzi emocjonalnej. Tylko, że...

większość mężczyzn również nie jest tego warta. Ogólnie większość ludzi nie jest warta zawiązywania z nimi jakichkolwiek bliższych relacji. Dla większości ludzi zdradzenie partnera/partnerki to wcale nie jest taka wielka sprawa. Większości hamuje to, że partner mógłby się dowiedzieć. Konsekwencje. Że związek i wszystko co było budowane przez lata, mogłoby się rozpaść, a nie to, że jest
  • Odpowiedz