Wpis z mikrobloga

Serio taki komentarz dostał tyle plusów?
( ͡° ʖ̯ ͡°)

#!$%@?ąc od okrutnego oceniania wartości kobiet, to jak można nie brać pod uwagę takich czynników jak więź emocjonalna, chemia wykraczającą poza fizyczną sferę, porozumienie dusz czy synergia w osiąganiu wspólnych celów. Budowanie rodziny czy tam zwiedzenie świata z osoba, która zawsze stara się być oparciem i atrakcyjnym towarzyszem życia.

Czemu niektórym zdarza się tak płytko myśleć i krytycznie oceniać kobiety. Wręcz odczłowieczać je i sprowadzać do roli seks maszynek.

Przykro mi, że mizoginistyczny content spotyka się z dużą aprobatą na wykopie.
Pobierz
źródło: comment_1589332311btWamh9RWotLWtbiQey9BP.jpg
  • 194
@Moseva: kurde ciężko się z typem nie zgodzić Sam często spotykałem się z paniami 32-35 lat i tak naprawdę żadna nie miała nic do zaoferowania, były to dziewczyny na stanowiskach typu menager /kierownik/dyrektor a 90% tych pan mieszka z rodzicami () To też olałem randkowanie bo wolę być sam niż męczyć się z taką osobą

@qyk: oceniłeś wartościowość tych dziewczyn po tym że mieszkały z rodzicami
Może to wszystko brzmi poniekąd logicznie, ale przeraża mnie wsadzanie absolutnie wszystkich kobiet do jednego worka pod tytułem "p0lki bez zainteresowań, chcące się tylko pokazać i wydrenować wszelkie zasoby". Fakt jest internet, możliwości realizowania przeróżnych zainteresowań, podróży, rozwoju, poznania ludzi z podobnymi zainteresowaniami, no, ale w tym wszystkim przynajmniej ja czuje potrzebę posiadania kogoś z kim mógłbym dzielić życie, kogoś z kim mam podobne zainteresowania, podobny pomysł na życie, chciałbym dzielić radości
jak można nie brać pod uwagę takich czynników jak więź emocjonalna, chemia wykraczającą poza fizyczną sferę, porozumienie dusz czy synergia w osiąganiu wspólnych celów. Budowanie rodziny czy tam zwiedzenie świata z osoba, która zawsze stara się być oparciem i atrakcyjnym towarzyszem życia


@Moseva: byc może dlatego że wszystko o czym napisałeś/aś nie jest takie oczywiste i związek nie gwarantuje ci tego.
Kobiety bardzo łatwo generalizują. SŁynne "wszyscy mężczyźni są tacy sami"
No wlasnie to jest straszne, bo się chłopcy bez doświadczenia naczytają takich bzdur i od razu nastawiają się negatywnie do kobiet i w ogóle związków. Nie chodzi o to by je gloryfikowac, ale mieć normalne podejście.


Przecież to co jest w screenie wyżej, to częściowo prawda. A dokładnie

okazuje sie, że większość kobiet nie ma nic do zaoferowania


Byłem z 6 kobietami i później okazywało się, że dla każdej jedynym, najważniejszym celem
jak można nie brać pod uwagę takich czynników jak więź emocjonalna, chemia wykraczającą poza fizyczną sferę, porozumienie dusz czy synergia w osiąganiu wspólnych celów


@Moseva: Jesteś pewna, że kobiety w XXI wieku też to mogą zaoferować? Każdego kolejnego dnia przekonuję się coraz bardziej do życia kawalera. Nie ma fochów, nie ma zdrady, nie ma jakichś bzdurnych oczekiwań i niezrozumiałych zwrotów akcji, jest za to niezależność. Chyba zacząłem być bardziej szczęśliwy sam
@Moseva: Niestety On ma rację pisząc, że większość kobiet nie ma nic do zainteresowania.

Chcesz przykład?
- zainstaluj tindera i stwórz konto jako facet
- przesuwaj w lewo profile, które mają w opisie zainteresowania: "netflix", "seriale", "podróżowanie" (to jak "granie w gry" u facetów ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), zbyt dużą ilość emotów itp
- ponad 80% profili odrzucone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Gilbert_Prukwa:

Dlaczego przy każdej krytyce kobiet trzeba powtarzać ze faceci też tacy są? Sorry, ale otwórzmy oczy. Na 10 beznadziejnych kobiet przypada że 2 facetów max. To nie jest 50/50


Bzdura. Jeżeli weźmiemy pod uwagę statystyki dotyczące zdrad w związkach, to wychodzi że mężczyźni zdradzają nawet częściej niż kobiety..

Twoja subiektywna ocena nie ma tu żadnego znaczenia. Wszystko jest kwestią perspektywy, a te masz naturalnie ukierunkowaną na męski punkt widzenia.
@Moseva: no to jestes zainteresowana przyczyna czy chcesz wyrazic zal?

Jednym z czynnikow jest to ze w dobie obcecnej rewolucji seksualnej spowodowanej mediami spolecznosciowymi, zrownaniem roli kobiet i mezczyzn w miejscu pracy oraz powszechnie dostepnej antykoncepcji istnieje bardzo duza grupa mesczyzn ktora musi wykazac dysproporcjonalny wysilek aby miec szanse na partnerke o ktorej mowisz.
Selekcja jest bardzo ostra i brutalna, czesto uprzedniatawia mezczyzn i wymaga od nich ogromnego poswiecenia.
W tym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Moseva: Wiesz sa kobiety które traktują facetów przedmiotowo trafił taki kilka razy na taka wlasnie i później sie tworzą takie opinie. W drugą stronę działa to tak samo dlatego feminizm jest tak skrajny.
Na pocieszenie to są naprawdę marginalne przypadki normalnych facetów i kobiet z normalnym podejściem nadal jest większość.
@Moseva ziomeczek sobie wmówił, że kiedyś seks tylko po ślubie ( ) może to i dla niego lepiej, teraz ma wytłumaczenie że to wina tych czasów, że jest namietnym koniobijca.

Takich dzbanow nie zmienisz, na wykopie jest mnóstwo ludzi tego pokroju, zlewaj i tyle. A w prawdziwym życiu odseparuj od siebie ludzi tego typu.