Wpis z mikrobloga

Serio taki komentarz dostał tyle plusów?
( ͡° ʖ̯ ͡°)

#!$%@?ąc od okrutnego oceniania wartości kobiet, to jak można nie brać pod uwagę takich czynników jak więź emocjonalna, chemia wykraczającą poza fizyczną sferę, porozumienie dusz czy synergia w osiąganiu wspólnych celów. Budowanie rodziny czy tam zwiedzenie świata z osoba, która zawsze stara się być oparciem i atrakcyjnym towarzyszem życia.

Czemu niektórym zdarza się tak płytko myśleć i krytycznie oceniać kobiety. Wręcz odczłowieczać je i sprowadzać do roli seks maszynek.

Przykro mi, że mizoginistyczny content spotyka się z dużą aprobatą na wykopie.
Moseva - Serio taki komentarz dostał tyle plusów? 
( ͡° ʖ̯ ͡°)

#!$%@?ąc od okrutn...

źródło: comment_1589332311btWamh9RWotLWtbiQey9BP.jpg

Pobierz
  • 194
  • Odpowiedz
@Hrjk:

no nie bardzo. Jak facet był wioskowym glupkiem to nie miał seksu. Jak był brzydki to też go żadna nie chciała.


Szedl do ojca, dogadywal sie w sprawie posagu i mial zone... Gowno kogos obchodzilo co dziecko chcialo. Malo kto wypychal to wioskowego outcast'a, ale nie gadamy o najnizym 5%. Pracowity pijak to nie outcast.
Malzenstwa z milosci pojawily sie dopiero w romantyzmie.

Dzisiaj po prostu więcej podróżujemy, żyjemy w
  • Odpowiedz
@Gilbert_Prukwa instytut danych z dupy?

@Moseva żaden z nich nie był w związku, a najprawdopodobniej nie miał nawet bliskiego przyjaciela i nie są w stanie zrozumieć co to znaczy więź międzyludzka. Że wcale nie trzeba mieć idealnie dopasowanych charakterów i zainteresowań żeby zbudować więź, czy to z partnerem czy z przyjacielem. Przecież oni płaczą w swoich wpisach, że olaboga baba nie interesuje się tymi samymi gierkami i serialami co ja, jak mam
  • Odpowiedz
@Moseva:
Hejka, nie będę czytać całej dyskusji, ale mi się wydaje, że jest dużo ludzi którzy nie za bardzo doświadczyli miłości w dzieciństwie i również to co piszesz

więź emocjonalna, chemia wykraczającą poza fizyczną sferę, porozumienie dusz czy synergia w osiąganiu wspólnych celów. Budowanie rodziny czy tam zwiedzenie świata z osoba, która zawsze stara się być oparciem i atrakcyjnym towarzyszem życia

jest dla nich całkowitą abstrakcją, są pogubieni, szukają czegoś na
  • Odpowiedz
@Moseva: Mam wrażenie, że tutaj jest jakaś inna rzeczywistość. Takie komentarze muszą pisać osoby z ogromnymi kompleksami, które nie potrafią kochać i szanować siebie, a co dopiero inną osobę. Z jednej strony chcą mieć kobietę, z drugiej jednak to właśnie kobieta jest wszystkim najgorszym.
  • Odpowiedz
Czemu niektórym zdarza się tak płytko myśleć i krytycznie oceniać kobiety.


Bo byli już kiedyś w #!$%@? związku lub mają oczy i widzą co się dzieje z ich znajomymi.

Wręcz odczłowieczać je i sprowadzać do roli seks maszynek.


Przecież same dziewczyny to robią tekstami w stylu "jak zapracujesz/będziesz taki a taki/zrobisz coś tam to ci to wieczorem wynagrodzę jako xyz"

@Moseva:

więź emocjonalna, chemia wykraczającą poza fizyczną sferę, porozumienie dusz czy
  • Odpowiedz
@0p0p0 @Cyderek tak jak czytam- to oprocz jakis uprzedzen, lenistwa i trolli, to faceci nigdy nie zrozumieja punktu widzenia kobiet, a kobiety facetow ¯\_(ツ)_/¯ nie dyskryminuje, nie mowie ze ktorys jest gorszy, ale nie widze konsolidacji. zostaje akceptacja ze druga plec jest inna, a idioci sa wszedzie.
  • Odpowiedz
@no_one6 Wioskowy głupek szedł i się dogadywał i ten ojciec tak chętnie córkę debilowi oddawał? Człowieku, przestań. Ludzie żenili się dla zabezpieczenia interesów. Nikt nie oddałby córki jakiemuś randomowemu idiocie, bo to słaby deal. Trzeba było się wżenić w dobrą rodzinę, co najmniej o tym samym statusie społecznym, a nie pytać zdebilałych meneli czy wezmą twoją córkę. Tworzysz historię alternatywną. Nikt nigdy nie dążył do degradacji poprzez małżeństwo. Zawsze celem był progres
  • Odpowiedz
statystyczny typowy facet jeśli ma w życiu jakiś cel, zajęcie zawodowe lub zainteresowanie w którym się spełnia i które daje mu satysfakcję nie jest za bardzo zainteresowany tymi czynnikami które wymieniłaś. To trochę wynika z biologii. Samce nie są silnie nakierowane na monogamię bo to nie jest najskuteczniejsza strategia dla niego. Z czysto ewolucyjnego punktu widzenia najefektywniej dla samca jest być samemu i siać genami gdzie się da. Oczywiście jak zostawimy na
przeczki - > statystyczny typowy facet jeśli ma w życiu jakiś cel, zajęcie zawodowe l...

źródło: comment_1589356871WTDWleG4mze3FuY4gOmeOs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@fuechsinn:

zrozumieć co to znaczy więź międzyludzka


szkoda tylko ze dla was wiez miedzyludzka to ostra szczeka, bujna czupryna, ciemna cera, wzrost 195cm, penis sluzbowy 23cm i wysokie zarobki :(
  • Odpowiedz
@cppguy weź czytaj ze zrozumieniem, nie mówię tylko o związkach romantycznych, ale relacjach w ogóle, również przyjacielskich.

A poza tym wy jesteście ślepi, czy nie wychodzicie nigdy na ulicę? Który facet idący z dziewczyną za rękę spełnia te wszystkie wasze przegrywowe wymagania? Co dziesiąty, co dwudziesty? Chada wymyśliliście wy, przegrywy. Większość z tych mord, które postujecie jako "idealny facet 10/10" to jakieś przerysowane kwadratowe ryje.

Wygląd jest ważny, ale wcale nie trzeba
  • Odpowiedz
@fuechsinn:

Większość z tych mord, które postujecie jako "idealny facet 10/10" to jakieś przerysowane kwadratowe ryje.

Bez kitu, to często wygląda karykaturalnie, ale napisz takiemu, że tobie się to niezbyt podoba i nie wygląda naturalnie - NIE. Koleś spod hasztagu #przegryw wie lepiej od ciebie czego tak NAPRAWDĘ pragnie kobieta, czego ty sama pragniesz xddddd
  • Odpowiedz
@fuechsinn:
Napisałam kiedyś że mój niebieski ma ok. 177 cm i nie przeszkadza mi to wielbić go ;) i że ogólnie dla większości dziewczyn wzrost poniżej 180 nie wyklucza związku, nawet zrobiłam ankietę, która to potwierdziła.
- NIE. NA PEWNO KŁAMIESZ. KOBIETY TAK NIE MYŚLĄ.
¯\_(ツ)_/¯
Teraz mam już te wszystkie ich hasztagi na czarno i żyje się lepiej na mirko xD
  • Odpowiedz
@0p0p0 tak dokładnie xD głupia p0lka się wypiera, że już ma mokro w gaciach i by rozłożyła nogi na gwizdnięcie nawet na ulicy xD
Tak samo wpieranie, że każda z nas pragnie murzyna, ciapaka, hiszpana z erazmusa xD mi się podobają wyłącznie jasne buzie i najlepiej Polacy, ale to w ogóle niemożliwe przecież, żeby p0lka nie chciała się rozkraczyć przed śniadą kutangą :)
  • Odpowiedz
@fuechsinn: Mam tak samo jak Ty ( ʖ̯) Może to zabrzmi rasistowsko, ale dla mnie ciemna skóra, delikatnie mówiąc, nie jest w ogóle atrakcyjna i pociągająca. Jak również fakt posiadania dużej liczby partnerów seksualnych. Ale takiego wykopka nie przekonasz, więc nawet nie próbuję ( ʖ̯)
  • Odpowiedz