Wpis z mikrobloga

Serio taki komentarz dostał tyle plusów?
( ͡° ʖ̯ ͡°)

#!$%@?ąc od okrutnego oceniania wartości kobiet, to jak można nie brać pod uwagę takich czynników jak więź emocjonalna, chemia wykraczającą poza fizyczną sferę, porozumienie dusz czy synergia w osiąganiu wspólnych celów. Budowanie rodziny czy tam zwiedzenie świata z osoba, która zawsze stara się być oparciem i atrakcyjnym towarzyszem życia.

Czemu niektórym zdarza się tak płytko myśleć i krytycznie oceniać kobiety. Wręcz odczłowieczać je i sprowadzać do roli seks maszynek.

Przykro mi, że mizoginistyczny content spotyka się z dużą aprobatą na wykopie.
Moseva - Serio taki komentarz dostał tyle plusów? 
( ͡° ʖ̯ ͡°)

#!$%@?ąc od okrutn...

źródło: comment_1589332311btWamh9RWotLWtbiQey9BP.jpg

Pobierz
  • 194
  • Odpowiedz
#!$%@?ąc od okrutnego oceniania wartości kobiet, to jak można nie brać pod uwagę takich czynników jak więź emocjonalna, chemia wykraczającą poza fizyczną sferę, porozumienie dusz czy synergia w osiąganiu wspólnych celów.


Ale to juz dawno zostalo udowodnione i potwierdzone ze wiez i chemia czy inna synergia jest tylko do Czada, niestety Czadów jest 0.1%, wiec 99.9% facetow siedzi w zwiazkach z p0lkami ktore ciagle stekaja narzekaja i marudza.

Budowanie rodziny czy tam
  • Odpowiedz
ziomeczek sobie wmówił, że kiedyś seks tylko po ślubie ( ) może to i dla niego lepiej, teraz ma wytłumaczenie że to wina tych czasów, że jest namietnym koniobijca.

Takich dzbanow nie zmienisz, na wykopie jest mnóstwo ludzi tego pokroju, zlewaj i tyle. A w prawdziwym życiu odseparuj od siebie ludzi tego typu.


@biauywilg: co jest złego w czekaniu do ślubu
  • Odpowiedz
wejdź sobie na dowolną "kobiecą" grupę na FB czy reddicie. Zaraz się dowiesz, że każdy mężczyzna to gwałciciel, zabójca albo że X czy Y robi źle i się z niego nabijają.


@a231: Podaj nazwy tych grupek, z chęcią poczytam takie rzeczy. Siedzę na kilku grupek o "kobiecych" tematach (w cudzysłowie bo nie ma czegoś takiego jak kobiece czy męskie tematy) i nie widzę czegoś takiego, wręcz przeciwnie.

Do tej pory nie
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: nie do końca rozumiem. Przecież zawsze można próbować zabrać dzieci do siebie... Wtedy kobieta będzie płacić. Tylko czekaj, coś mi się wydaje że wielu (nie wszyscy) mężczyzn woli poprostu iść do pracy i zapłacić niż wychowywać na codzień samemu dzieci.
  • Odpowiedz
@Donmaslanoz14 dla mnie dużo rzeczy, ale niech każdy robi co lubi. Chodziło mi o to, że wychodzenie z założenia, że kiedyś nie było #!$%@? się na prawo i lewo niezależnie od płci jest śmieszne. Były inne miejsca, metody, łatwiejsza możliwość ukrycia tego faktu- ale nie ma co wierzyć, że ludzie byli święci.
  • Odpowiedz
  • 11
Pitolenie o więziach emocjonalnych kończy się równie szybko, jak szybko związek z facetem przestanie spełniać potrzeby danej kobiety. Ktoś straci zdrowie, ktoś inny wpadł w problemy psychiczne, znów ktoś inny stał się biedny, inny stracił status społeczny np w wyniku afery. Gdzie wtedy są te więzi emocjonalne? Zostaje czysta zimna kalkulacja, co mi się opłaca, a co nie, czy gdzieś indziej dostanę więcej? Oczywiście zaczyna się wtedy racjonalizowanie: że to nie o
  • Odpowiedz
e wiem że nie warto na to zwracać uwagi i większość to trolle, to się cholera rozkleiłam parę razy, że ktoś w ogóle może w ten sposób myśleć o drugiej osobie.


@MirandaB: typowa rózowa jest różowa xD to rzeczywistość każdego dnia wielu mężczyzn. Tak okrutnie sa oceniani i gnębieni przez społeczeństwo. No ale wy wolicie widzieć tylko róż bo po co patrzeć na prawde gdy jeszcze moz eprowadzic do wyrzutów sumienia.
  • Odpowiedz
@Moseva: bo jesteśmy tylko rozrywką dla mężczyzn albo wyzwaniem dla ich ego, jesteśmy inkubatorami dla ich dzieci i sprzątaczkami, kucharkami, służącymi, ładną ozdobą, dupą i cyckami, mało który mężczyzna się przyzna, że nie widzi w kobiecie człowieka równego sobie ale oni wszyscy tak myślą dlatego trzeba ich traktować ze wzajemnością :)
  • Odpowiedz