Wpis z mikrobloga

Czy są sposoby na obniżenie popędu u partnera? Farmakologia albo domowe sposoby? Jestesmy związkiem od 2 lat. N pracuje czesto poza domem. Potrafi mieć kilkudniowe delegacje. Jak jesteśmy razem chodzimy do łóżka codziennie. Oboje mamy spore potrzeby.

Wiem że on podczas kilkudniowych wyjazdów się masturbuje. Chcielibyśmy z tym skończyć. Seks często - świetnie ale nie masturbacja.
Próbowałam sobie poradzić z faktem, że sobie robi dobrze ale nie potrafię. Walenie konia jest dla mnie obrzydliwe i odrzuca mnie myśl, że może to robić. Zwłaszcza beze mnie obok. Idealnie byłoby gdyby ograniczyć jego libido ale niech pozostanie taki kochany jaki jest( ͡º ͜ʖ͡º)

Wiem że spermiarze zjadą mnie z góry na dół i przypną mi łatkę ##!$%@?
Feel free.

#niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #seks #zwiazki
  • 137
@jmuhha: @Zaff: Dzięki! Ocean wysrywów, a tak mało odpowiedzi na moje pytanie.


Mam powtórzyć? On TAKŻE chce skończyć ze swoją masturbacją.
Mój niebieski ma tutaj konto od wielu lat i czyta to, co piszę ja i wy też. Co jest złego w tym, że ja wiem, że on to robi, a on mi to mówi?
@fayen: Przecież dałem bardzo szybkie rozwiązanie problemu. O jaki wysryw ci chodzi?

Farmakologicznie nie da się obniżyć popędu na wyznaczony okres czasu. Nie wiem, niech spróbuje medytacji i zimnych pryszniców albo niech uprawia seks na delegacji z innymi kobietami jeśli obrzydza was fakt, ze sobie dogadza ręką.