Wpis z mikrobloga

Czy są sposoby na obniżenie popędu u partnera? Farmakologia albo domowe sposoby? Jestesmy związkiem od 2 lat. N pracuje czesto poza domem. Potrafi mieć kilkudniowe delegacje. Jak jesteśmy razem chodzimy do łóżka codziennie. Oboje mamy spore potrzeby.

Wiem że on podczas kilkudniowych wyjazdów się masturbuje. Chcielibyśmy z tym skończyć. Seks często - świetnie ale nie masturbacja.
Próbowałam sobie poradzić z faktem, że sobie robi dobrze ale nie potrafię. Walenie konia jest dla mnie obrzydliwe i odrzuca mnie myśl, że może to robić. Zwłaszcza beze mnie obok. Idealnie byłoby gdyby ograniczyć jego libido ale niech pozostanie taki kochany jaki jest( ͡º ͜ʖ͡º)

Wiem że spermiarze zjadą mnie z góry na dół i przypną mi łatkę ##!$%@?
Feel free.

#niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #seks #zwiazki
  • 137
Walenie konia jest dla mnie obrzydliwe


@fayen: to nie wal.

Chcielibyśmy


obrzydliwe jest kiedy kobieta mowi w liczbie mnogiej za siebie i partnera lub siebie i dziecko.

Ty bys chciala zeby on z tym skonczyl i ewentualnie on tez chcialby z tym skonczyc... chociaz nie ma racjonalnego powodu zeby mialby skoro to jest zdrowa forma aktywnosci seksualnej kiedy nie ma partnera w poblizu.

Spermiarze Cie zjada i slusznie, bo jestes seksualnym
@fayen: powinnaś pomyśle nad męskim pasem cnoty dla niego. Ty byś miała kluczyk u siebie o on nie mógł by się masturbować, bardzo popularna rzecz w stanach i na zachodzie. Zakłada się na penisa i nie można w tym uprawiac seksu oraz masturbacja. Moja kuzynka kupiła dla chłopaka jak wyjeżdża na delegacje albo do rodziny, jest bardzo zadowolono i wie że jej nie zdradzi :) zapoznaj się z tym