Wpis z mikrobloga

hej,
planuję zakup klawiatury mechanicznej tak do 200 zł, najlepiej pełnowymiarowej z klawiaturą numeryczną, czy ma ktoś coś godnego polecenia? zastanawiałem się nad iBox Aurora K-4 ale wpadł mi też w oko taki zestawik CORSAIR tylko, że tu jest klawa membranowa, czy to jest jakaś większa różnica między mechanikiem a membranową?. Dużo osób poleca też Spc Gear Gk530, ale to już trochę większy wydatek i jest bez numerycznej. Ewentualnie jakie marki jeszcze polecicie?


#komputery #pytaniedoeksperta #pytanie #kiciochpyta #informatyka #gaming #gry #warzone #cod #callofduty
  • 17
@sporytucznik: jeżeli możemy ci doradzić patrz na switche OUTEMU/KAILH/CHERRY reszta brandów poza RAZER/LOGITECH to jakieś dziwne kopie kopii i po jakimś czasie są zdecydowanie bardziej awaryjne.

Później waga i wykonanie, NKRO. Nasze TKL są też bardzo spoko i mają lift klawiszy https://www.savio.net.pl/produkt/mechaniczna-klawiatura-gamingowa-savio-tempest-rx-outemu-brown/
SAVIO_multimedia - @sporytucznik: jeżeli możemy ci doradzić patrz na switche OUTEMU/K...

źródło: comment_1589375980a5KEZBoaY6A5xMyDTipmb5.jpg

Pobierz
@SAVIO_multimedia: bardziej chodzi mi o to że jest to budżetowa klawiatura i nie ma co za wiele oczekiwać od niej np. jakieś nadlewki plastiku na klawiszach itp. wiadomo że klawiatura za 100zł nie będzie nie wiadomo jak dobrze zrobiona komuś to może przeszkadzać ale taki urok budżetowych rzeczy¯\_(ツ)_/¯ jedynie do czego mógłbym faktycznie sie przyczepić to kabel żeby był bardziej "miękki" i w oplocie
@Makalakafa: nadlewki na dolnych częściach czyli tych co nie widać występuję w większości klawiszy double injection nawet w tych za 300pln :) a co do kabla w oplocie to zgoda przez cenę musieliśmy zrezygnować z tego chociaż ten wytrzyma długo tylko, że jest grubszy przez to ( ͡ ͜ʖ ͡) ale dzięki za feedback będziemy mieć to na uwadze! :) cieszymy się, że się podoba! :)
@SAVIO_multimedia: dobra to zaryzykuję (jako ze kupilem podkladke i sie milo zdziwilem jakoscia) praktycznie do gier tylko potrzebuje sluchawek, tak to mam dobre glosniki z dolbym z telewizora. Najwyzej potem bede was oczernial na wykopie jak nie beda dzialac XD
@Makalakafa: @SAVIO_multimedia: @TwojStaryToKorniszon: @Wiesz_Kto: dziękuje wszystkim za sugestie, @ulver86: za taką wypowiedź nie dziękuję, bo w ogóle nic nie wniosła :) @SAVIO_multimedia: te Wasze klawki to rozumiem są od jakiegoś dostawcy i tylko swoj brand doklejacie? dobrze rozumuję? bo są identyczne z tą Genesis Thor 300 TKL i chyba na tą sie zdecyduję, bo dziś w Auchan widziałem taką, przecenioną ze 159 zł na 100 zł