Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki z #warszawa,

Planuję zapisać się na prawo jazdy kategorii A. Czy macie jakąś szkołę do polecenia w rejonach Okęcie/Moko lub Śródmieście? Nie musi być najtaniej ale zdecydowanie najlepiej. Szkoły typu hurdur co to nie ja i kółka wzajemnej masturbacji raczej odpadają, chcę zdobyć solidne podstawy bez zbędnej ideologii :) #warszawa #motocykle #prawojazdy
  • 14
  • Odpowiedz
Akurat najlepiej oceniane szkoły w Warszawie praktykują jazdę z instruktorem jako pasażer - Kulikowisko, Pro-Motor, Motorista.

Cytat ze strony kulikowiska:

Podczas szkolenia w ruchu drogowym instruktor jedzie w roli pasażera na jednym motocyklu z kursantem. Pozwala to na realną naukę jazdy na motocyklu, bieżące kontrolowanie poczynań kursanta oraz zapewnia większe bezpieczeństwo na drodze. Nie prowadzimy „nauki” gdzie instruktor jedzie autem za kursantem.


Zobacz też inną dyskusję na ten temat:
https://www.wykop.pl/wpis/25249539/jak-wygladaja-jazdy-z-instruktorem-na-kat-a-instru/
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kotFelix: powiem Ci szczerze, no szkoły jazdy nie mają jakoś wybitnie wykwalifikowanych instruktorów jeśli chciał byś już więcej wiedzieć to po tym prawo jazdy jak zdasz kup kurs na torze tam masakrycznie zwiększysz swoje zdolności i będziesz miał pojedzie jak jeździć. Możesz jeździć dużo lat po drodze i nic nowego się nie uczyć a na torze z chłopakami którzy wiedzą co robią uświadomisz sobie że i tak wszystko źle robiłeś xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Mucha91 chodzi mi o rzetelną naukę a nie jak niektórzy na B " przy tym słupku raz kierownicą i koperta zrobiona". Wiadomka, że po zdaniu prawka człowiek dopiero zaczyna nabijać expa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kotFelix: na youtubsach masz frizz czy coś takiego ma właśnie od podstaw jak jeździć napewno więcej u niego się dowiesz niż na jazdach ;)
  • Odpowiedz
@kotFelix: Lata temu robilem kurs w Promotorze z instruktorem na plecach. Nie zamienilbym tego na nic innego. Idz do ludzi, ktorzy naucza Cie jezdzic na motocyklu a nie tylko zdac egzamin.
@daox: Jezdzisz na 2oo czy tylko teoretyzujesz? Bo ze tak powiem wacpan pier$$$ farmazony
  • Odpowiedz
  • 2
@kotFelix lokalizacja nie do końca się zgadza, bo Bródno + zajęcia na Marywilskiej ale szkoła Motorista + instruktora Jarka motopik polecam gorąco
  • Odpowiedz
Jazda i nauka z instruktorem na plecaczku daje jeszcze jedna zaletę - ogarniesz jak jeździć z pasażerem i po zdaniu egzaminu nie będziesz bal się jeździć z dziewczyna:)
  • Odpowiedz
@kotFelix: Napewno daruj sobie cos takiego ze masz jazdy na mokotowie a egzamin bedziesz mial na odlewniczej. Ja jezdze na kurs 20 km w jedna strone w okolice odlewniczej dzien w dzien. Niestety trzeba sie przebolec. Robisz to raz w zyciu.
  • Odpowiedz