Wpis z mikrobloga

Nauczycielka, z którą miałem matmę w liceum to 100% przykład zimnej, hipergamicznej, sukowatej p0lki. Była miła, żartowała i uśmiechała się do wygadanych, dynamicznych, przystojnych klasowych Oskarków, a dla mnie od początku szkoły była zimna i chłodna, wręcz gdy się na mnie patrzyła było widać, że mną gardzi. Jak miałem iść do tablicy rozwiązywać zadanie to czułem się jakbym szedł na stracenie, jak ja czegoś nie wiedziałem to mówiła chamskie komentarze w stylu: No proszę, jak można tego nie wiedzieć przecież to jest łatwe, mam Ci jedynkę postawić żebyś się obudził i się nauczył? Z kolei jak Oskarek nie umiał czegoś to zupełnie inny ton: Hehe Oskar no okej, klasa może ma pomysł jak rozwiązać to zadanie? Do większości dziewczyn też miała taki stosunek jak do mnie. Wtedy już dostawałem pierwsze blackpille w mordę, potem z czasem dochodziły kolejne od innych dziewczyn. Nic więc dziwnego, że teraz jestem pozbawionym empatii i uczuć zimnym #!$%@?.
#przegryw #p0lka #rozowepaski #logikarozowychpaskow #licbaza #feels #blackpill
Pobierz Felixu - Nauczycielka, z którą miałem matmę w liceum to 100% przykład zimnej, hiperga...
źródło: comment_1589545424PPYSaRGlRP3dY4KvxJv1rc.jpg
  • 36
No proszę, jak można tego nie wiedzieć przecież to jest łatwe, mam Ci jedyne postawić żebyś się obudził i się nauczył?


@Felixu: wydaje mi się że źle odebrałeś pewne słowa ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@kochamajfony: W sumie tak, zalezy, tu akurat lepiej brzmi mechanizm obronny, bo poza kojarzy sie z pozerstwem czyli udawaniem kogoś żeby sie lepiej poczuć i wzbudzać tym ciekawość u innych a mechanizm obronny mimo że jest to podobne to jednak robi sie to z powodu obrony przed potencjalnym zagrozeniem.