Wpis z mikrobloga

@droetker4 w swoim długim gówno komentarzu sugeruje, że jest otwarty na dyskusje. Wystarczy natomiast wytknąć mu jego oszustwa, niedopowiedzenia i inne idiotyzmy, żeby bał się odpowiedzieć i natychmiast usunął komentarz. Nie dajcie się nabrać na jego głodne kawałki, moim zdaniem koleś to zwykły naganiacz, pewnie jakiś MLM lub inny szmelc.

#kredyt #kredythipoteczny #ekonomia #finanse #oszczedzanie #gospodarka #banki #nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie
źródło: comment_1589546018RzJhz83fyidLNw4UABe4Ey.jpg
  • 5
@SzitpostForReal Dyskusja dotyczyła kredytów i ich zabezpieczenia. Uprzedziłem, że osoby które nie mają nic ciekawego do wniesienia i są negatywnie nastawione do tematu kredytów nie są mile widziane. Co do naciągania na fundusze jestem w trakcie ubiegania się o CFA i korzystam z różnego typu rozwiązań inwestycyjnych. Inwestowanie i świadomość rynków kapitałowych to faktycznie zło wcielone. Szczególnie patrząc na oprocentowanie lokat i depozytów bankowych. Jeśli chcesz napisz priv wyśle Ci referencje od
@SzitpostForReal a co do zarzutu o MLM nie każda osoba która odpowiada sama za swój marketing w nim pracuję. Wśród normalnych ludzi nazywa się to po prostu działaność gospodarcza. Taka tam alternatywa do zarabiania więcej niż na etacie.
Dyskusja dotyczyła kredytów i ich zabezpieczenia. Uprzedziłem, że osoby które nie mają nic ciekawego do wniesienia i są negatywnie nastawione do tematu kredytów nie są mile widziane. Co do naciągania na fundusze jestem w trakcie ubiegania się o CFA i korzystam z różnego typu rozwiązań inwestycyjnych. Inwestowanie i świadomość rynków kapitałowych to faktycznie zło wcielone. Szczególnie patrząc na oprocentowanie lokat i depozytów bankowych. Jeśli chcesz napisz priv wyśle Ci referencje od moich