Wpis z mikrobloga

Kurcze, gdyby Sikorski został prezydentem to byłby to może początek jakiegoś powrotu do normalności. Jakiż to byłby kontrast dla tego kaczego podnóżka jaki obecnie mieszka w Belwederze.

Polacy poza granicami przestaliby się wreszcie wstydzić głowy państwa która przynosi im wstyd na arenie międzynarodowej, bo prezydentem zostałby człowiek wykształcony i oczytany, znany na świecie i mający znajomości. Może nawet udałoby się zebrać w okół niego jakąś rozsądną opozycję.

Trzymam kciuki za sukces Radka i za ból dupy pisowskiej hołoty. #pis #bekazprawakow #bekazpisu #neuropa #4konserwy #wybory #polityka
A.....a - Kurcze, gdyby Sikorski został prezydentem to byłby to może początek jakiego...

źródło: comment_1589548934BELc0TkdysDaMUt3csoqY5.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • 0
@kyudo Jak byłem nastolatkiem też lubiłem Korwina. Jestem za wolnością gospodarczą ale dziewiętnastowieczne teorie jakie on plecie to zadumy typa który nigdy nie pracował i ma juz dawno demencję.

OFE powinno było być zlikwidowane by załatać dziury jakie powstały w trakcie działalności ZUSu. Możesz używać wyniosłych haseł typu "okradanie społeczeństwa" itp. To nie były środki jakie ktoś mógł sobie wypłacić więc to było po prostu przetasowanie tego co państwo zabiera i daje
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoKazania tylko że umowa była inna, oni złamali tę umowę. Czym że jest rząd który ma w dupie praworządność i robi sobie co chce by mieć kasę na rozdawnictwo? Odpowiem, jest gównem i powinni trafić za kratki
  • Odpowiedz
  • 0
@kyudo Ale to rząd platformy i pslu zawierał te umowy? Z kim? Ze społeczeństwem, które ciągle się zmienia, codziennie zmienia się pokoleniowo, migruje, umiera, bogaci się i biednieje? Poglądy społeczeństwa zmieniają się dużo szybciej niż obietnice polityków. OFE to pic na wodę tak jak cały ZUS. I nie, na szczęście żyjemy w cywilizowanym kraju, w którym nawet taki stary osioł jak Korwin nie jest karany za brednie które #!$%@? pod publiczkę, by
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoKazania nie wierzę że padło to pytanie xd znasz coś takiego jak umów należy dotrzymywać? Przecież każdy kolejny rząd nie może zmieniać sobie czego chce w umowach bo wtedy jesteśmy dykta, w sumie już jesteśmy. Tak jak każdy rząd respektuje powojenne sprawy co #!$%@? w czasie wojny mimo że nawet hitler ich prowadzil
Ale idąc twoim tokiem rozumowania, nie masz nic przeciwko jeśli rząd zabierze Ci np. Połowę depozytu bankowego w ramach
  • Odpowiedz
  • 0
@kyudo Ale to nie były moje pieniądze. Żadne pieniądze które wpłacasz do kiesy państwa nie są pieniędzmi którymi możesz operować, w przeciwieństwie do depozytów bankowych. Przeniesienie środków z jednego państwowego konta do drugiego to po prostu ruch który należało albo którego nie należało wykonać. Ale nie nazywajmy tego kradzieżą, bo to były w takim samym stopniu pieniądze ludzi, jak to co wpłacają do ZUSu. Czyli wcale to nie były ich pieniądze.

Na
  • Odpowiedz