Wpis z mikrobloga

sobie zrobiłem zupkę rosół a parówki kupiłem w sklepie, dziś jest 100 rocznica urodzenia się papieża świętego, wczoraj upadł zaczepił się i miał wrzód na pośladku i jak w ubikacji załatwiał się to ten wrzód pękł na deskę, miałem taśmę i mu po prostu, miał jechać do apteki kupić plajster i co się psika, niby złoty ząbek że na Mickiewicza kupiłem rozpuszczalnik bułki piwo, wszystkich słucha
K: (płacze)
M: Sławek mnie zawiózł co byłem w Krakowie koło domu były stragany, gdzie wychował się król niebieski, mnie wyłapali i opisywali że przyjechał jutuber
K: (cały czas płacze)
M: wymyślacie, malowaliście nie wiadomo co, zastanów się dokuczaj swojej rodzinie i kolegów, tirem on by tu nie wjechał, zatankował się makaron przywiózł, mleko nie mleko w puszkach, pojechał do Anglii bo jest zaraza, (pokazuje badania) temperaturę sprawdzali kroplówkę dali, nonstop ciebie nagrywa i głupoty gada, szedłem na przystanek i policja podjechała i zadzwonili po pogotowie, (gada o lekarzach), u mnie nie ma takiego czegoś, ja was nie wyzywam, czy wy jesteście katolikami czy przybłąkani jak ten Łoś w garnku w okularach, (gada o widzach z Czech), ludzie powiedzieli że piwo to nie nałóg tylko nerki oczyszcza z kamieni
K: a ja miałem kamienie
M: masz swój kanał nagrywaj sobie, sobota, nie włączaj telewizora, ty głuchy jesteś? powinneś się leczyć
K: co by tu zjeść?
M: a co nie masz?! całą paczkę konserwy nie konserwy całą zjedz! zupki kupki, ja swoje rzeczy jem! idź do lodówki i szukaj! upadłeś? nabiłeś? dałem ci plajster a ty mnie wyzywasz i śpiewasz, ty to lubisz, jest dużo ludzi co uwielbiają mnie, dobrego weekendu
#suchodolski #kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
I.....u - sobie zrobiłem zupkę rosół a parówki kupiłem w sklepie, dziś jest 100 roczn...

źródło: comment_1589631731Kf34OEwohSyQ6V10tJ54cb.jpg

Pobierz
  • 17