Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do wszystkich osób, które biły teścia :)
Czy a jeśli tak, to jaki wpływ miało to na waszą sferę psychiczną? Nie interesują mnie efekty fizyczne (libido, regeneracja czy przyrosty) a zmiany w waszej psychice.

Lepszy humor? Większa motywacja? Zwiększona pewność siebie?
Jak szybko zauważyliście efekty?

Naprawdę zależy mi na konkretnych odpowiedziach konkretnych osób. Temat jest jaki jest więc odpisz z anonimowych jeśli masz obawy, tak jak zrobiłem i ja.

#mirkokoksy #mikrokoksy #psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ec1a1def5c87a77924b5019
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: humor - nie, motywacja - nie, pewnosc siebie - tak. Z tym ze roznice w pewnosci siebie obserwuje przy dawkach 800+
Generalnie modulujac poziomy testosteron/DHT/estradiol/prolaktyna daje sie ogarniac stany depresyjne, oczywiscie nie wszystkie przypadki.
@Kasahara: zastanawiałem się właśnie, czy może pewność siebie i podwyższona regeneracja w wieku 21 lat nie wpłynie bardzo pozytywnie na moje przyszłe życie i osiąganie celów ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż z moim teściem wszystko w porządku, ale na redukcji strasznie czuję spadek (długie spanie, brak libido, zmęczenie)
Lepszy humor? Większa motywacja? Zwiększona pewność siebie?


@AnonimoweMirkoWyznania: nic z tych rzeczy. A takie bzdury piszą ludzie co byli na bombie 6tygodni i odblok. Ktoś kto wali od X lat powiedzmy grama teścia nie czuje żadnych różnić bo dla jego organizmu to jest stan normalny, homeostaza. Różnice wynikają z nagłych zmian i trwają krótko.
@ethics: A jak zejdzie z tego grama bez odbloku to jak się czuje?
Fakt jest natomiast taki ze raczej to jego psychiki i motywacji nie zmieni i tutaj w pełni się zgadzam. Ale poprawa regeneracji jest odczuwalna i przynajmniej u mnie przekłada się na poprawę jakości życia.
@detektor_szczescia: Nie. Ja miałem średni poziom.