Wpis z mikrobloga

Korzystał ktoś z dofinansowania w kwocie 80 - 100 tyś. na otwarcie działalności? W #lublin działa "kraina wokół lublina" gdzie były nabory, ale program zakończył się w tym roku. Słyszał ktoś o jakiś innych programach tego typu lub jest tu jakaś firma pomagająca w uzyskaniu takich dofinansowań? :)

edit: 20k z UP mnie nie interesuje :)

#praca #pracbaza #dzialalnoscgospodarcza #wlasnafirma
  • 24
  • Odpowiedz
@its_all_in_the_game: "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020" może nie wyrażam się precyzyjnie, ale o to mi chodzi :)
  • Odpowiedz
@jagged no to to jest chyba program, w którym składasz wnioski do LGD, tak? Nawet jakby był nabór w tym roku, to prawdopodobnie uzupełniający, i byłaby bardzo mała pula (np. dotacje dostałyby 3 osoby). Tak jak mówię, zapytaj w punkcie informacyjnym o te dotacje z pomostowym (może wstrzelisz się w grupę wiekowa), jak nie, to zostaje Wsparcie w starcie.
  • Odpowiedz
@czykoniemnieslysza: ja robiłem przy PROWie, dlatego tam zazwyczaj odsyłam. itsallinthegame w sumie wyczerpał temat.

@1001001: miałem przynajmniej dwóch znajomych, z którymi pan bardzo szybko chciał podpisać umowę. Firma to szeroko pojęte pozyskiwanie funduszy, pomoc przy pisaniu wniosków itp. Sam miał lada moment dostać dotację, ale nie do końca było wiadomo z jakiego RPO. Wszystko takie palcem na wodzie pisane, mało tłumaczył poza „będzie pan zadowolony”. Nie
  • Odpowiedz