Wpis z mikrobloga

Czemu dziewczynki (bo nie kobiety) lubią zawstydzać mężczyzn i mówią do nich:"co z ciebie za mężczyzna"? XD Przecież gdybym to usłyszał, to byłby definitywny koniec. Nie dlatego, że jestem niepewny siebie (bo przecież różowe by tak to zaraz zaargumentowały), ale dlatego, że to toksyczna zagrywka wycelowana we wzbudzenie wstydu na tle ambicji xD A relacja oparta na wstydzie nie ma prawa bytu. #rozowepaski dlaczego tak robicie? Co chcecie zyskać? #pytnie #zwiazki #logikarozowychpaskow #psychologia #niebieskiepaski
generalnyprzeglad - Czemu dziewczynki (bo nie kobiety) lubią zawstydzać mężczyzn i mó...

źródło: comment_1589899006u6GU77B51G1tA581Yyn9Hy.jpg

Pobierz
  • 31
@generalnyprzeglad a co chcą zyskać przegrywy generalizując że każda ale to każda kobieta to dziwka i szmata a nawet jak nie jest to po prostu się ukrywa? Co chcą zyskać blackpille tłumacząc swoją ułomność niepoprawnym rozstawem kości szczęki? Co chcesz zyskać ty zadając takie pytanie na forum dla przegrywow i prawiczków? Bo napewno nie rzeczową odpowiedź, ewentualnie przyklask kolegów stulejarzy i kółka wzajemnej adoracji
@Gorylica_Ada: A po co pytasz, skoro odpowiadasz sobie na pytanie w ostatnim zdaniu? xD Zauważ, że pytam nie tylko tych złych przegrywów, prawiczków xD Ale też zwykłych ludzi w tym kobiety, którzy też tu siedzą. Patrząc po tym jak generalizujesz i walisz epitety to pewnie sama taki język stosujesz xD W dodatku narzekasz, że ludzie tutaj twierdzą, że kobiety to dziwki i szmaty (ja tak nie twierdzę, więc nie wkładaj mi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@generalnyprzeglad:
A czemu robić z tego wielką sprawę? Każda kobieta, która próbuje mnie tak brać pod włos, wie, że mówiąc to, to z tego co chciała osiągnąć nic nie będzie bo się nie dam. Oczywiście sytuacja kiedy tak mówi bym się podłożył nie wchodzi w grę.
@generalnyprzeglad to chyba taki typ po prostu, sama siebie uważa za kwintesencje kobiecości, wiec mężczyzna to ma byc mężczyzna wedlug jej definicji. Z drugiej strony to dziala tak samo pewnie - co z Ciebie za kobieta?
A takie wjazdy na glowe to mocna manipulacja, takie wpajanie ze nikt inny Cie nie bedzie chcial, wiec spuszczaj sie o to co masz, i nawet nie wiesz kiedy jesteś uwiazany.

Wstyd i hańba ludzie drodzy.
@samalandra: Wśród moich znajomych - nie byłem świadkiem. Uważam, że gdyby jakiś facet tak się zachował to szybko by się to rozeszło wśród kobiet i byłby skreślony. Dwa - narzekanie uchodzi za niemęskie. I to też jest ważny czynnik. Trzy - takie gierki to domena kobiet. Facet jest jednak prosty - dziś sobie ugotuje, ale sam sobie dupy nie da i się nie przytuli. Kobietom jednak chodzi o coś znacznie więcej
@generalnyprzeglad mam wrażenie, ze trochę generalizujesz.
Narzekanie z kazdej strony jest #!$%@?, wyobrazasz sobie zycie z kobieta ktora cały dzień jęczy na wszystko? Chyba ze to jednak jest kobiece i uwazane za normalne?
Facetom chodzi tylko o seks? To czemu nie szukaja ladnego, zgrabnego przygłupa?