Wpis z mikrobloga

Mirosławy! Złamany mini jack 3,5 mm utknął mi w Nintendo Switch xD
Tzn. ułamała się końcówka i już tam została. Próbowałem ją wyciągać:
- po prostu wkładając nieurwaną końcówkę słuchawek i wyciągając, efekt: X
- wkładając końcówkę wkładu od długopisa, efekt: X
- przylepiając gumę do żucia do patyczka od szaszłyka, efekt: X (plus musiałem gumę wyciągać bo się pokleilo)
- aplikując klej super glue/kropelka do końcówki wkładu od długopisa oraz końcówki felernych słuchawek. W jednym i drugim przypadku, po odczekaniu 10 minut we wtyczce, efekt: X

Ma ktoś może pomysł co mógłbym jeszcze zrobić by wydostać to badziewie? Myślę głównie o metodach bez rozkręcania, bo Switch jest skręcony na śrubki że wzorkiem jak ze środka okręgu w logo Mercedesa - chyba nie mam takiego śrubokręta premium xD

#elektronika #nintendoswitch #majsterkowanie
W.....t - Mirosławy! Złamany mini jack 3,5 mm utknął mi w Nintendo Switch xD
Tzn. uł...

źródło: comment_15899800603JTQ2VZjskwhuLlE472Yt9.jpg

Pobierz
  • 93
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Widzet: Powodzenia z pchaniem tam kleju xD Idź z tym lepiej do punktu GSM albo do zegarmistrza to ci w minutę wyciągną za grosze
@Widzet: kiedys wyjałęm za pierwszym razem identycznie ułamanego jacka z telefony przy użyciu drewanianego patyczka na szaszłyki i kropelki.
Więc może nie wiąże z plastikiem wkładu z długopisa albo za bardzo Ci się trzęsie ręka i też nie tworzy się dobre połączenie
@Widzet weź igłę i zagnij końcówke, tylko nie za mocno bo się złamie. Włóż ja do gniazda aby znalazła się między gniazdem a urwanym jack. Następnie przekręcając wyciągnij igłę. I tak do skutku. Mi się kiedyś udało
@krzych0: @jest_agrest-nie_ma: @m0d3_m4_d0wna:

Kupiłem wczoraj takie oto pęsety w Castoramie. Są o wiele bardziej cienkie niż taka kosmetyczna jaką miałem. Ale jeszcze ich nie pakowałem do środka, wczoraj miałem inne rzeczy do roboty wieczorem. Dzisiaj ogarnę śniadanko zaraz i potem spróbuję. Dam znać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W.....t - @krzych0: @jestagrest-niema: @m0d3m4d0wna: 

Kupiłem wczoraj takie oto pę...

źródło: comment_1590044144Qflx2J9ucLVxujnpUoaq0V.jpg

Pobierz