Wpis z mikrobloga

@JAn2: Bo wyborcom PiSu nigdy nie chodziło o jakieś rozliczanie PO - im chodziło o to aby władzę objęli ludzie, którzy są im bliżsi: niekompetentne, słabo wykształcone warchoły. Mieli nadzieję, że im coś z tego skapnie - patrz 500+, 1000+ itp.

Ten sam mechanizm obalił PZPR - Solidarność nie walczyła o wolność słowa czy wolny rynek, tylko o to by zastąpić PZPR przy korycie. Od 5 lat widzimy jak wyglądałaby Polska
@JAn2: a Srebrna? Sama w sobie jest gigantycznym wałem, a tam za rogiem stały 2mld, ale na szczescie sie zesralo.
Jak by liczyc wszystkie przewały PiS to z kilka milirdow by wyszlo
@JAn2: Ja mam wrazenie, że dzieje się tak z kilku powodów ale najważniejsze z nich to:
1. Nagrane rozmowy polityków PO - dowód nie do obalenia jest mocniejszy niż "insynuacje" polityków PO czy niezależnych mediów.
2. Słowo "insynuacje" w poprzednim zdaniu to klucz. Klucz dlatego, ponieważ kiedyś media w tym TVP nie chowały głowy w piasek i rzetelnie informowały o aferach rządowych (dodajcie do tego Polsat i TVN) - wtedy nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WaveCreator:

Bo wyborcom PiSu nigdy nie chodziło o jakieś rozliczanie PO - im chodziło o to aby władzę objęli ludzie, którzy są im bliżsi: niekompetentne, słabo wykształcone warchoły.


Co xD przecież w rządzie PiSu nie ma elektryków po zawodówce, to są tacy sami (często ci sami) ludzie co i w poprzednim rządzie. Poziom niekompetencji za po też byl moim zdaniem w miarę porównywalny. Straszne fikolki tu robicie
@JAn2: zegarek Nowaka to w ogóle abstrakcja, bo po prostu nie wpisał go do oświadczenia majątkowego. PiSowcy nie wpisują kamienic za kilka baniek, czy kilkumilionowych majątków, albo przepisują je na żony i jest #!$%@? wszystko ok, a jak ich złapią to mówią, że to przez dysgrafię. Ja #!$%@?ę, gdzie ja żyję... (,)

Ale bym się cofnął w czasie do takiego 2014 jak rządziło wstrętne PO i był