Wpis z mikrobloga

no więc kontynuując dzisiaj znajoma doradziła mi różowofioletowe i po zwizualizowaniu sb tg w głowie stw że to jest nawet spoko pomysł i takie właśnie wziąłem
to jedna rzecz
druga jest taka że
czy wam też ortodontyczne świry robi się takie guwno przy zamkach
bo generalnie to na poprzedniej wizycie na odchodnym napomknąłm orto że mam jakieś plamki #!$%@? i mi powiedziała żebym następnym razem upomniał się o skalowanie (nie papieża) i piasking
no i jak dzisiaj się upomniałm to powiedzała że to przebarwiony klej i nie potrzebuję skalowania (nie papieża) ;/
nwm no okropnie to wygląda i jakoś ciężko mi uwierzyć że każdy z aparatem ma takie gówno bo nie widziałm tbh
ale nwm
czy to efekt moich zaniedbań jakichś i da się coś z tym zrobić czy jednak powszechny problem i dopóki noszę to żelastwo piękne to się bd z tym męczyć ;\

#gownowpis #oswiadczeniezdupy #takaprawda #chwalesie #zalesie #ortodoncja #bloglajfstajlowychodtoka #pokazaparat #pokazzompki #pokazzeby
Chodtok - no więc kontynuując dzisiaj znajoma doradziła mi różowofioletowe i po zwizu...

źródło: comment_1590004023hRB4oEUm51Gjtbt1xlCUwD.jpg

Pobierz
  • 2
@Chodtok jeśli to faktycznie klej to ostro coś #!$%@? przy zakładaniu aparatu xd ja też mam wokół zamka, ale tak minimalnie tylko i kolor taki jak zęby, ale faktycznie trochę koloru też to łapie.
To co masz przy drugiej jedynce jest takie jak i wszystkich, ale to przy pierwszej to trochę jej tego kleju się ulało.

Niestety, ja też już dwa razy byłem kamień ściągać i teraz w piątek idę znowu, bo