Wpis z mikrobloga

Ciekawi mnie jak wygląda zwyczajny, typowy dzień Oskara, czy Julki z bananowej rodziny. Nie wiem, u nich też jest tak, że wstają rano, idą sobie robić śniadanie z chleba kupionego w jakiejś piekarni, czy zwykłym sklepie, a matka potem na obiad gotuje załóżmy gar zupy pomidorowej, czy ubija schabowe? Czy jedynie takie zwykłe dania je pospólstwo, czyli większość populacji tego kraju? Czy może u nich śniadanie jest takie, że szwedzki stół i od #!$%@? potraw i kolacja tak samo? Bo chyba taki Oskar nie je np sosu słodko kwaśnego ze słoika kupionego w biedronce z ryżem, chociaż ręki sobie nie dam uciąć.
#przegryw #przemyslenia #rozowepaski #niebieskiepaski #jedzenie
  • 11
  • Odpowiedz
@Felixu: ździwiłbyś się ile mrożonego syfu, zupek chińskich czy innych tanich słodyczy jedzą bananowcy. Bo najczęściej starzy pracują a samemu coś ugotować to dla takiego za dużo. Ale to zależy akurat kto jak woli
  • Odpowiedz
  • 0
@Felixu je co lubi ja np. jem pizze z biedronki i kabanosy paluszki no i co nie jestem przegrany moze nie mam kolegow i nie wychodze z domu ale wciaz osiagam sukces i brne przed siebie ez
  • Odpowiedz
@Felixu na pewno Julka i Oskar najwięcej czasu spędzi na przygotowaniach do wyjścia, a resztę ogarnie na miejscu. Najważniejsze dobrze wyglądać, robić dobre wrażenie. Resztę sobie załatwią
  • Odpowiedz
@Felixu: zalezy czy mowimy o oskarkach nowobogackich synach prawnikow itp. z osiedli deweloperskich lub z domkow jednorodzinnych na bogatym osiedlu czy o oskarkach z normalnych osiedli i po prostu z fajnym lifestylem, ktory maja dzieki mordzie ale bez przesadnosci w rozpie#dalaniu hajsu. Jezeli o tych pierwszych to moga miec szwedzkie stoły i tak dalej, sniadanie z rodzicami i jakas julką poznaną ubieglego dnia i dla takich szwedzki stol to norma, sniadanie
  • Odpowiedz