Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@Anuncja: jak pogodnie tutaj Bosak wyszedł :D łebski gość, ma dużo fajnych pomysłów, co bardzo mi się podoba ale z tą postawą wobec rodziny, homoseksualizmu, aborcji kompletnie nie mogę się z nim zgodzić. Przeraża mnie.
  • Odpowiedz
ale z tą postawą wobec rodziny, homoseksualizmu, aborcji kompletnie nie mogę się z nim zgodzić. Przeraża mnie.


@Lynx_: nie ma nic bardziej przerażającego niż mama, tata i dzieci. Żeby chociaż za biali nie byli to jeszcze można przełknąć jako tako.
A i jeszcze ochrona życia poczetego, horror.
  • Odpowiedz
@Master_Boy: z dwojga złego wolę móc zarabiać normalnie w Polsce, a jeśli czegoś Polska nie dopuści prawnie (powiedzmy aborcji) to pojechać za granicę. Jeśli zarabiasz mało, a podatki rosną, to nawet w Polsce nikt Ci nie pomoże.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lynx_: Bo w PL nie ma parti która idzie w lewo światopoglądowo a w prawo gospodarczo. W tym jest problem. Nie ma na kogo głosowac

@Master_Boy: takiej to chyba na całym świecie nie ma ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: fikołek logiczny lvl TVPiS - kogoś słusznie przeraża nienawiść względem pewnych środowisk bo ta doprowadza do niepotrzebnych nieszczęść, więc na pewno sam jest przeciwko innym środowiskom.

I jeszcze tacy prawacy śmią nazywać się "wolnościowcami" xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@push3k-pro: może kiedyś się tak nazywało. Obecnie liberalizm to np. PO w Polsce, tzw. socjaldemokraci na zachodzie Europy i lewicowe Liberal Party w UK oraz "Demokraci" w USA.
Nigdzie już to nie oznacza wolności gospodarczej, wręcz przeciwnie. Co do wolności osobistej to tylko jeśli wyznajesz jedyne słuszne poglądy tolerastyczne regresywnej totalitaryzującej lewicy (aka wokeness).
Znaczy wiem o czym mówisz i owszem szkoda ale sam widzisz jak jest (patrz: "liberalizm" powyżej).
  • Odpowiedz
@szpongiel: To co opisujesz to nie jest liberalizm tylko socjaldemokracja i tak te partie siebie zazwyczaj opisują. Czasami używają słowa wytrych - demokracja europejska. Żadna z tych partii się nie opisuje jako liberalna, a czy to bardziej w lewo czy w prawo akurat będzie, zawsze odcina się od liberalizmu, a nawet używa tego pojęcia jako czegoś negatywnego, bądź jako obelgi.
  • Odpowiedz
@szpongiel: Z tego co kojarze to w Polsce są przynajmniej dwie strasznie niszowe partie lewicowe światopoglądowo i prawicowe gospodarczo - Partia Możemy oraz jeszcze jakaś inna, która jest radykalną wersją tej pierwszej. No ale właśnie, są niszowe.
  • Odpowiedz
nie ma nic bardziej przerażającego niż mama, tata i dzieci.


@ImInLoveWithTheCoco: niezły fikołek, ale dobrze wiesz że nie o to chodzi. W postawie wobec rodziny Bosak i reszta konserw wyróznia się tym że są przeciwnikami np. ustawy antyprzemocowej i konwencji stambulskiej. Jak wiadomo zdrowa polska rodzina to taka gdzie ojciec może #!$%@?ć dzieci i żonę.
  • Odpowiedz