Wpis z mikrobloga

@AllieCaulfield:

Dzień dobry.

Proszę państwa, uprasza się o okazanie nadgarstka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Milego dnia życzę wszystkim

Czekałem na kolegę @fi9o który to ma w zwyczaju nawoływać do piątkowej kontroli... Nie doczekałem się ( ͡° ʖ̯ ͡°)

... no i co się dzieje tutaj jeszcze zapytam... Coś bardzo mało się dzieje pod tagiem zegarkowym...
Trzeba nadrabiać. Może zaczniemy rozmawiać o czymś o czym już wcześniej rozprawialiśmy tutaj?? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zegarki #kontrolanadgarstkow #zegarkiboners #modameska
AllieCaulfield - @AllieCaulfield:

Dzień dobry. 

Proszę państwa, uprasza się o o...

źródło: comment_1590139921rC9f6qKltbX8Y2rCCS81ZW.jpg

Pobierz
  • 42
@AllieCaulfield Nowy nabytek, dzisiaj przyszedł () Parę razy cię pytałem co wziąć, wklejałem jakieś propozycje, ostatecznie na takiego, dosyć spontanicznie trafiło.
Mam też inny zegarek z citizena (diver w automacie) i muszę przyznać, że w kwestii wagi tytan robi robotę. Porównać tamtego i tego to jak porównać Małysza i Najmana. Jak za citka z eco branego w Polsce z wysyłką w tym samym dniu 750
n.....a - @AllieCaulfield Nowy nabytek, dzisiaj przyszedł (。◕‿‿◕。) Parę razy cię pyta...

źródło: comment_1590144497llGjSGlftxpJnhBXX0BIdz.jpg

Pobierz
@nosacz_ninja: zegarek prezentuje się świetnie. Gratulacje. Doceniaj lekkość tytanu i nie słuchaj malkontentów... Hurr durr, że się porysuję itp :) jak zawsze... Niech tyka długo i głośno jak Timex ;)

@Ofeck: uważaj kolego bo może pierwszy i nie ostatni automat :) to jak chodzenie po bagnach... Może wciągnąć( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AllieCaulfield Zauważyłem, że sekundnik trochę nie trafia w indeksy, ale nie mam na tym punkcie obsesji jak niektórzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobrze, że koronka dosyć lekko się wysuwa, bo w tym nurku co mam (pic. rel.) z obciętymi paznokciami bez szans, bo głęboko osadzona i ciężko wychodzi. Raz przez to ją trochę zarysowałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

W sumie mogłem go polecić temu
n.....a - @AllieCaulfield Zauważyłem, że sekundnik trochę nie trafia w indeksy, ale n...

źródło: comment_1590150892aGc3lWfbp0v2fouK0AzJL7.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@AllieCaulfield: troszkę się zaniedbałem ostatnimi czasy z noszeniem zegarków oto chyba pierwszy raz od 3 dni, kiedy mam coś na nadgarstku.

Smutna i zarazem wesoła wiadomość to to, że od 1 czerwca wracam do naszego laboratorium. Smutne jest to, że oznacza to monopol kolegi Casio.

Też właśnie zmieniam zegarek na roboczy do prac domowych, bo okna same się nie umyją.

Citizen rządzi...#teamcitizen

Pozdrawiam
Dominik80 - @AllieCaulfield: troszkę się zaniedbałem ostatnimi czasy z noszeniem zega...

źródło: comment_1590153255c2iwzNc8ZVXRpIGybYdfqC.jpg

Pobierz