Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#dallasstudios

Dallas w stanie Teksas to stan umysłu niestety, odpaliłem sobie przed chwilą ten klasyk jak wyzywa polaków i zaczyna nawijać o tych piecach itd. W związku z tym może odświeżymy kompedium wiedzy na temat potężnego strimera ? Dobre były te lajty z okresu jesień, zima, było ostro olkoholowo. Balas się min. wygadał, że jest 9 czy 10 lat na bezrobociu (nie pamiętam dokładnie), kłóci się z sąsiadami i dzieli donejtami z matką. Może zrobić jakąś petycję żeby Balas Teksas Studios nie kasował archiwalnych nagrań i żeby nie zgłaszał fanowskiej twórczości na jutubie ?

I pomyśleć że był taki okres na początku, że chciałem mu z 50 zł wysłać bo wydawał się spoko kolesiem ...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ec9b94e49252042ed3981a0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 22
  • Odpowiedz
Gwidon: najbardziej w tych streamach to mnie bawi to, że na tym czacie to max 8 osób się udziela z jego grupy wsparcia :D zapewne większość donejtów też jest od nich :D
pewnie nie ma tu osoby, która by nie otrzymała bana od teksasa :) kiedyś ktoś coś napisał, on zbanował nie tą osobę co trzeba, a za chwilę mnie za "adwokata", bo napisałem, że on nic nie napisał przecież... :D
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: CynicznyJegomość: większość z nas tutaj ma po prostu nadzieję, że któregoś dnia obudzi się, włączy Twitcha, wybierze kanał Teksasa Tenesjego i naszym oczom ukaże się fajny strumyk z dobrą beką, śmieszkami z widzami, gierkami wszelakimi, bez banów z dupy, bez wyzwisk, bez #!$%@? każdego z wyjątkiem modków trzymających jęzory w jego anusie. Ja bym chciał dożyć takiego dnia ponieważ szanuję w opór za twórczość z przeszłości. Póki ten dzień nie
  • Odpowiedz