Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#dallasstudios

Dallas w stanie Teksas to stan umysłu niestety, odpaliłem sobie przed chwilą ten klasyk jak wyzywa polaków i zaczyna nawijać o tych piecach itd. W związku z tym może odświeżymy kompedium wiedzy na temat potężnego strimera ? Dobre były te lajty z okresu jesień, zima, było ostro olkoholowo. Balas się min. wygadał, że jest 9 czy 10 lat na bezrobociu (nie pamiętam dokładnie), kłóci się z sąsiadami i dzieli donejtami z matką. Może zrobić jakąś petycję żeby Balas Teksas Studios nie kasował archiwalnych nagrań i żeby nie zgłaszał fanowskiej twórczości na jutubie ?

I pomyśleć że był taki okres na początku, że chciałem mu z 50 zł wysłać bo wydawał się spoko kolesiem ...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ec9b94e49252042ed3981a0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 22
OP:
Dallas w stanie Teksas jest freethinker'em jak z tego mema. Wyprzedza wszystkich, jest zawsze krok do przodu, dlatego min. chyba jako jedyny tak żarliwie domaga się pieniędzy, dlatego powstał "cennik Balas Studios". Godzina z Balasem kosztuje do 10 euro (tanio :) ale chyba tyle wychodzi) z tym, że nie zawsze są chętni na tego potężnego G. i trzeba zakończyć lajta z 1 euro po 2 godzinach "z@pi3rdalania" czyli jeżdżenia w
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli się mylę, to niech ktoś mnie poprawi - po #!$%@? są te AnonimoweMirkoWyznania? Jak zakładam, są to ludzie, którzy nie chcą pisać ze swojego prawdziwego konta... tylko dlaczego? Mam wrażenie, że większość tych Anonimów ma na wykopie nick taki sam jak u Dallasa, tutaj go jebią, a na streamach normalnie uczestniczą w czacie i zadają pytania xD
@AnonimoweMirkoWyznania: Jakakolwiek próba rozmowy z tym człowiekiem kończy się banem albo brakiem odpowiedzi, to nie ma sensu. Niestety Dallas jest zepsuty do granic możliwości pod tym względem, chyba nie ogrania, że my chcemy mu pomóc żeby robił lepsze strimy, ogarnął siebie i zaczął szanować ludzi którzy są z nim od lat. Masz jeszcze jakieś ciekawe historie? Ja słyszałem, że pracował na taśmie czy coś takiego i sam kiedyś to mówił z
@tomo93: cóż, ja sam wyłapałem tyle banów za nic, że idzie się spodziewać. Montana banuje wszystkich jak leci, pamiętam jak kiedyś wstawiłem się za kimś zbanowanym i zacząłem mu pisać konstruktywną krytykę to tak się #!$%@?ł, że wyłączył grę, zaczął krzyczeć i zbanował chyba z 10 osób na czacie w tym oczywiście mnie xD
@tomo93: Dlatego jeśli go już oglądam to w trybie prywatnym bez logowania się na konto bo wiem, że są osoby, które wyrwały bana za samo bycie na czacie xD A te 60 osób wczoraj to pewnie dlatego, że Twitch ma go na cenzurowanym. Mi w ogóle nie pokazywało, że jest online, nie mówiąc już o zrzucaniu na liście jeśli się go obserwuje gdzieś na szary koniec pomiędzy kanałami offline ( ͡
@szturmzegarowy: Mówił w zeszły weekend, że streamuje do soboty cały tydzień, a później to zależy od donejtów. W sobotę była lipa, to sobie odpuścił. I tak pewnie grał w OMSI, tyle że bez widzów ( ͡° ͜ʖ ͡°)