Wpis z mikrobloga

@Bielecki: T300RS używany to za duże ryzyko. Sporo osób twierdzi że psują się te kierownice przy używaniu FFB na standardowych ustawieniach.

Trzeba czekać na promki. Pojawiają się co jakiś czas w cenie ok 1300 zł. A jak nie, to spodziewam się że na jesień potanieją, bo T300 jest kierownicą pod PS4, więc trochę straci na atrakcyjności.

edit: tu jest w normalnej cenie. Sam kupowałem w ich stacjonarnym sklepie. Warto zadzwonić i
@jakala: niby tak, z drugiej strony taki stojak to >400 zł

Sporo osób twierdzi że psują się te kierownice przy używaniu FFB na standardowych ustawieniach.


@Paczek_w_masle: nic nie słyszałem o tym, jakieś większe info?
Jesień to trochę daleko :/
@Bielecki: wygooglaj sobie "T300RS awaryjność". Swego czasu sporo ludzi miało problem. Ale to też była loteria, niektórym padały pod kilku miesiącach, niektórzy mają kilka lat bez problemu. Sam mam T300RS i bardzo sobie chwalę.

Przy takiej różnicy w cenie brałbym nową. Zbyt duże ryzyko.

A co do stojaka to pooglądaj recenzje. No i zastanów się czy ze stojakiem będzie Ci wygodnie grać. Prawda jest taka, że częściej grałem kiedy przykręcałem do
@Paczek_w_masle: wygooglałem, szczerze mówiąc jakiegoś wielkiego natłoku tego typu artykułów nie widzę. W większości opinie są pochlebne. Znalazłem co prawda wpisy, że loteria, ale też racja, że "dziwne, ze to [potencjalna awaryjność] nie znajduje swojego odzwierciedlenia na rynku wtórnym, gdzie ceny są podobne do nowych kierownic".

Orientujesz się jak z ewentualnymi zwrotami czy reklamacjami u tych Electronic Dreams? Jeśli się zdecyduję, to pewnie kupię jeszcze dziś przez neta z odbiorem osobistym,
@Paczek_w_masle: Niestety PC here ( ͡° ͜ʖ ͡°) kontaktowałem się z nimi, niestety na stanie nie mają, dostawa dopiero koło 10 czerwca. W RTV albo Ole Ole są dostępne, ale za 1,6k. Chyba kupię u Electronic Dreams i poczekam po prostu ( ͡° ʖ̯ ͡°)