Wpis z mikrobloga

@KierownikChoroszczy: Transformator jest pod podajnikiem, nie jest jakoś szczególnie większy od tych które widziałem w chińczykach 140-160 amper. Jego największą zaletą na pewno jest dostępność części i ogólna trwałość, tam nie ma się co psuć, elektronika jest przewlekana więc nawet nie trzeba wymieniać tylko można samemu naprawić.
@realizta: Moje podejście do maszyn jest boomerskie i kupuje proste dobre sprzęty , tanie w naprawie chociaż i tak wolałbym zapłacić majstrowi za naprawe bo ze mnie słaby elektryk ( ͡° ͜ʖ ͡°) miałem też styczność z chinolami za podobną cene to bester jest o wiele lepszy jeśli chodzi o niezawodność
@Wenom01: nie każdy lincoln taki jest, jest seria takich modeli - kupowałem je dwa lata temu do firmy https://lincolnelectric.com/pl-pl/Equipment/Pages/product.aspx?product=K12040-1(LincolnElectric_EU_Base)

i model 400sx, one mają zabezpieczoną elektronike przed wodą i specjalny tunel do wentylacji tak że można na nią najszczać, nimi sie pracuje na budowach, nawet w deszczu zostawił jeden dziadek na noc którego #!$%@?łem za to z roboty a maszynie nic