Wpis z mikrobloga

@bondzo: Ciężko żeby decyzje w kwestiach medycznych podejmowali ludzie bez jakiegokolwiek pojęcia w temacie. Chociaż... u nas w polityce wszystkie stołki są takimi obsadzone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bondzo: No wiadomo. lepiej, żeby celebryci wypowiadali się jako eksperci w takich tematach ( ͡º ͜ʖ͡º)

W końcu wiadomo, że to wcale nie wykształcenie medyczne i znajomość badań dają wiedzę.
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: @agaja: @bondzo: no i tak i nie bo na wszystkie czynności medyczne pacjent musi wyrazić zgodę, więc jednak finalnie każdy człowiek podejmuje decyzje nawet najgłupszy ma prawo odmówienia badania, zabiegu bo nie, ale większość rzeczy skutki ma tylko dla danej osoby, problem etyczny pojawia się w momencie chorób zakaźnych ale nie da się tego podsumować jakimś durnym cytatem xD
  • Odpowiedz
no i tak i nie bo na wszystkie czynności medyczne pacjent musi wyrazić zgodę,


@alteron: nie?
- w stanie nagłego zagrożenia zdrowia/życia nikt nikogo nie pyta o zgodę
- nie pyta się o zgodę pacjentów zagrażających sobie i otoczeniu w przebiegu zaburzeń psychicznych
- nie pyta się o zgodę pacjentów chorych na niebezpieczne oraz wysoce zakaźne choroby
  • Odpowiedz
@megawatt: a przeczytałeś całą moją wypowiedź czy tylko pierwszą część? A to co przedstawiasz są raczej wyjątkami od reguły. A moja odpowiedź była odpowiedzia na to że @SkrytyZolw twierdzi że ludzie są zbyt głupi żeby podjąć racjonalną decyzję
  • Odpowiedz
a przeczytałeś całą moją wypowiedź czy tylko pierwszą część? A to co przedstawiasz są raczej wyjątkami od reguły


@alteron: oczywiście, że przeczytałem - tylko napisałeś "wszystkie czynności medyczne" wykazałem, że to nie jest prawda

@SkrytyZolw twierdzi że ludzie są zbyt głupi żeby podjąć racjonalną decyzję


@alteron: leczenie chorób zakaźnych jest przymusowe (z użyciem siły), zapobieganie tym chorobom jest obowiązkowe (pod karą pieniężną) - oczywiście lista chorób jest inna (chociaż
  • Odpowiedz
@alteron:

że @SkrytyZolw twierdzi że ludzie są zbyt głupi żeby podjąć racjonalną decyzję


Nie napisałam, że są głupi, tylko nie mają pojęcia o medycynie. Inżynier lotnictwa nie ma zielonego pojęcia o medycynie, ale nie znaczy, że jest głupi.
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: @agaja: @alteron: @megawatt: załóżmy że Bil Gates i sztab jego medyków chcą zaimplementowac każdemu "paszport medyczny". Wg.nich koronawirus jest tak groźny, że trzeba zaszczepić cały świat, ten kto uważa inaczej siedzi na dupie (może poruszać się tylko z miejsca zamieszkania do pracy) bo nie posiada "paszportu medycznego" Uważacie inaczej? gówno macie do gadania bo nie jesteście medykami, tylko inżynierami, pilotami, kierowcami, fryzjerami, piekarzami. Szach mat, zniszczył was
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: super, co nie zmienia faktu, że nie miałbyś za dużo do powiedzenia, mimo że jesteś medykiem. Co najważniejsze Oni przeprowadzili "niezależne badania" korona jest tak groźny, że trzeba zaszczepić cały świat bo inaczej wyginiemy. Zniewolili Was za waszym poparciem.
  • Odpowiedz
załóżmy że Bil Gates i sztab jego medyków chcą zaimplementowac każdemu "paszport medyczny".


@bondzo: a teraz szok, miliony pytań bez odpowiedzi - takie coś już jest i bez Billa Gatesa

to że tego nie widzisz wynika z tego że mieszkasz w kraju pierwszego świata i po prostu my mamy ludność zaszczepioną więc nie widać tego problemu

Wg.nich koronawirus jest tak groźny, że trzeba zaszczepić cały świat

tak wyeliminowano ospę prawdziwą, USA
megawatt - > załóżmy że Bil Gates i sztab jego medyków chcą zaimplementowac każdemu "...

źródło: comment_1590518605zM2QUdcdisFsXm82yEol9k.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Gdybyś przypadkiem nie uwierzył w pandemię koronawirusową i nie dał się zaszczepić to twój "paszport medyczny" daje ci prawo poruszać się tylko jedną drogą praca-dom-praca. Jesli dla ciebie to nie jest niewola to...
  • Odpowiedz
@agaja: brakuje argumentów to czepiasz się słówek?( ͡° ͜ʖ ͡°) Czytaj uważnie, ja nie neguje faktu, że wirus istnieje. Chodzi o termin Pandemia, gdzie w latach wcześniejszych przy innych bardziej śmiertelnych wirusach pandemii na wprowadzano. Może komuś właśnie teraz to było na rękę? nie wiem, ja tylko zadaję pytania...
  • Odpowiedz
@bondzo: nie czepiam się.
Jestem precyzyjna.
Po prostu nie lubię doszukiwania się spisków i afer tam, gdzie sprawa jest prosta ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz