Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej,

pozwolilam sobie zalozyc ten watek, bo przytrafila mi sie sytuacja, o jakiej chyba nigdy bym nie pomyslala.

od poczatku, poglady mam raczej liberalne swiatopogladowo i takich tez dobieralam sobie partnerow do tej pory #neuropa zawsze uwazalam srodowiska korwinistow i narodowcow za cos zlego i dalekiego od samej siebie.
ostatnio poznalam faceta. jest naprawde niesamowity, bardzo przystojny i pociagajacy, przy tym swietny z charakteru i bardzo inteligentny(ta inteligencja pociaga mnie w nim tak samo jak wyglad). samiec alfa, ale nie w pejoratywnym tego slowa znaczeniu - nie glosny macho, probujacy kazdemu udowodnic swoj status, ale silna pewnosc siebie polaczona ze spokojem. serio, dziewczyny, nigdy mnie tak nie trafilo.
wszystko jest fantastycznie, ale mielismy rozmowe o polityce i moj wybranek jest wyborca #konfederacja i ich zwolennikiem(choc nie calkowitym i slepym). bardzo mnie to zdziwilo, bo nie jest na pierwszy rzut oka czlowiekiem, o jakim mysle, slyszac o takich pogladach. takie polaczenie Aragorna tolkienowskiego i Bohuna z Ogniem i Mieczem
co wiecej, jak go slucham, to jego argumentacja zdaje sie miec rece i nogi. nadal pozostaje liberalna, ale widze w tym co mowi jakis sens. widze w nim faceta z konkretnymi zasadami, prawego i charakternego.
i teraz pytanie - czy ktoras z was miala podobnie? czy partner ktorejs z was tez ma takie poglady i jak to godzicie?

mam metlik w glowie

#rozowepaski #zwiazki #mirabelkopomusz

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ece28c5b940832ef250eb39
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 22
i teraz pytanie - czy ktoras z was miala podobnie? czy partner ktorejs z was tez ma takie poglady i jak to godzicie?


@AnonimoweMirkoWyznania: Korwin nazwal to przesiakieniem(przez sperme) pogladami.
Prawda jest tak, ze kobieta glosuje/wybiera jak jej samiec alfa(jesli jest z beciakiem to nie).
OdległyHultaj: @Porucznik_Blaze: @Ponczo88: Wpis faktycznie wygląda na bait autorstwa #4konserwy, by pośmiać się z #neuropa, ale równie dobrze może nie być baitem, bo mam kumpla w pracy, który jest za Konfederacją, a jego dziewczyna jest feministką z fioletowymi włosami.

Zresztą u mnie w pracy większość ludzi jest na umowach B2B i zarabia całkiem sporo (branża IT), więc Konfederacja tak naprawdę jest jedyną rigczową opcją. Trzeba być idiotą,
@AnonimoweMirkoWyznania: do OdległyHultaj no fakty są takie że niebiescy wolą Konfederację bo wolą ryzyko ale wyższe zyski i mieć sprawy w swoich rękach (wolny rynek, leseferyzm) i ciągnie ich do podejścia konfrontacyjnego takie jak w Konfederacji się prezentuje (to jest ok a to nie jest ok i z tym trzeba walczyć), taka męska natura.

Różowe wolą lewicę bo wolą mieć bezpieczeństwo socjalne, brak ryzyka ale mniejsze zyski i podejście bezkonfrontacyjne -
PolnaKochanka: Moja przyjaciółka liberalna jest z wyborcą konfy, on też jest bardzo spoko, ma własną firmę, jest inteligentny itp, ale jakoś kiedyś w rozmowie wyszło, że on nie popiera społecznych poglądów konfederacji, popiera po prostu bardzo postulaty gospodarcze, i ta sfera jest dla niego tak wazna, ze ma wyjebke na to, jakie poglądy spoleczne ma konfa i gdyby konfa miała poglądy liberalne to też by na nią głosował, wydaje mi się
bardzo dużo wyborców konfy chce właśnie głównie zmian gospodarczych i ewentualnie gdyby gospodarka się poprawiła, koniec z rozdawnictwem


@AnonimoweMirkoWyznania: To akurat prawda, w Konfie jest dużo libertarian który po prostu chcą wolności we wszelkich formach jak najwięcej ale z braku laku głosują na Konfę bo innych opcji nie ma a gospodarka jest najważniejsza.
Samemu mam w sumie podejście "meh" czyli "zakaz lgbt, aborcji itp. spoko" "wolność lgbt, aborcji itp. też spoko"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bergamota: wszyscy konfę z reformą gospodarczą oraz obaleniem zusu łączą. Już nie przesadzajmy, że dokonają czegoś innego. Nawet do władzy nie dojdą
@Thexil: No tak, ale masz w Konfederacji osoby, ktore sa ultrakatolickie, sa przeciwko kazdej aborcji itp. Gdyby moj niebieski tez taki byl, to prawdopodobnie trudno byloby mi z nim zlapac wspolny jezyk