Wpis z mikrobloga

@kamil150794: ja też zauważyłem to że czas nic nie zmienia. Ja w 2010 roku już źle widziałem przyszłość, jednak wtedy człowiek myślał że z wiekiem się charakter zmieni i otoczenie. Tak naprawdę pomimo wielu wydarzeń nadal pozostaje się #!$%@?ą , ale o 10 lat starszą. Jedynie teraz już nie zależy mi tak na zmienianiu tego . Na pewno z wiekiem też zauważyłeś że im starszy jesteś to nie zalezy ci już
@Uzytkownik01: Z tą konsekwencją i stanowczością u mnie niestety nie zmieniło się. Nadal jestem niezdecydowaną #!$%@?ą, która nie umie się postawić. Dekadę temu miałem robić magika przez różową. Dzisiaj mogę żałować, że tego nie zrobilem, bo miałbym już spokój. Może gdyby wtedy ktoś mnie pokierował, no ale... ryj. #!$%@? ryj.
@kamil150794: Chłopie idź do przychodni i zrób sobie badanie testosteronu. Jak będzie poniżej normy albo w w jej dolnym przedziale to idziesz z tym do androloga. Prawda jest taka że wielu młodych facetów ma z tym problem i zwala się go na złe wychowanie i #!$%@?ść. Podczas gdy winne mogą być głupie niedobory witaminy d3, cynku, magnezu itp. A jeśli problem będzie większy najwyżej dostaniesz zastrzyki z teścia. Ale to ciągle