Wpis z mikrobloga

Mirki mozecie polecic jakis dobry kubek/termos/matero do #yerbamate zeby mozna sobie bylo zrobic na wynos, wziac na spacer? Najlepiej jakby w ogole mozna bylo jakos zabezpieczyc kubek tak, zeby mozna go bylo wsadzic bezpiecznie do plecaka. Nie musi trzymac temperatury. Nawet nie wiem czy nie wolalbym takiego, ktory nie trzyma, zeby sobie mordy nie parzyc na spacerze. Dawajcie co macie #yerbamatewykopclub
#yerba #terere
keyah - Mirki mozecie polecic jakis dobry kubek/termos/matero do #yerbamate zeby mozn...

źródło: comment_15907182131TaMLrCUieHCjlid9Jpuo3.jpg

Pobierz
  • 14
@qbad89: Bardziej pasowaloby mi cos takiego od razu z rurka, zeby mozna bylo sobie popijac na spacerze albo podczas jazdy autem. Typowy termos gdzie trzeba przelac zawartosc do otwartego kubka odpada.

Cos takiego jak na zdjeciu, ale nie widze wielkiego wyboru w takiego typu kubkach, dlatego licze ze jakis mirek zalinkuje jakis konkretny model, ktory mu sie sprawdza, a na ktory ja sie nie natknalem.

PYTANIE: czy to sie nazywa yerbomos?
keyah - @qbad89: Bardziej pasowaloby mi cos takiego od razu z rurka, zeby mozna bylo ...

źródło: comment_1590719107ZfwuSfd5nq4Pf5ECWT7Pvd.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@keyah: Ja ogólnie yerbomosow nie polecam, rurki się zatykają czasem potrafią po każdym łyku, czasem nawet nie zdążysz wziąć tego łyka bo już jest zatkane i pierniczysz się z tym pół dnia żeby się w ogóle napić. Przecieka bokami. Plus jest tylko taki, że z każdym lykiem masz świeża yerbe i w sumie nic poza tym, szkoda kasy. Już bym wolała w tym przypadku zrobić sobie wcześniej yerbe w dużym zaparzaczu
@keyah: ja kupiłem „Yerbomos 3.0” czy jakoś tak na naturalmarket. Materiały faktycznie solidne. Ale rurka zapycha się tragicznie. Także skorzystałem 2 razy. I nigdy więcej. Nie polecam, chyba ze ciagle jeździsz autem zawodowo i nie masz absolutnie innej opcji.